Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma kezdem a Closty-t, csatlako...

Ma kezdem a Closty-t, csatlakozik valaki? izguljunk együtt.

Figyelt kérdés

2013. okt. 17. 07:01
❮❮ ... 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 ... ❯❯
 271/424 anonim ***** válasza:
Hát nekem ma volt a 13.napom. Nem hinném,hogy túl jó az eredmény,de legalább reagált a szervezetem a Clostira. Sok kicsi tüszőm van,és egy 16mm-es. Endometrium 6mm. Megvettem a tüszőrepesztő szurit is nagynehezen..(jóó drága)Ági
2014. jan. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 272/424 anonim ***** válasza:

Ági, szerintem ez egy jó eredmény, reméljük az az egy sikerülni fog! Talán a nyálkahártyád vékonyka, szedhetnél e vitamint, hogy megerősítsd kicsit, mert aztán ha sikerül, be is tudjon ágyazódni az a picurka.

Én jó náthás lettem, szóval nem vagyok a toppon, de tolom a vitamint ezerrel. Nagyon lassan telik az idő, még csak 4 dpo volt ma.

Hogy vagytok Csajok? Uncsila, Te hamarosan mehetsz tesztelni, nagyon izgi. :)

Lia

2014. jan. 16. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 273/424 A kérdező kommentje:

sziasztok, Ági az e-vitamin nagyon sokat segít, nekem a 6-os nykhártyából csinált 12-est :)

ránéznétek a görbémre, megvolt a peteérés? megint leesett ma reggelre a hőm :( [link]

Márti

2014. jan. 16. 06:59
 274/424 uncsila ***** válasza:

Ági szerintem is kellene e vitamin!

Márti milyen hosszú szokott lenni a ciklusod?

2014. jan. 16. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 275/424 A kérdező kommentje:

34-35 naposak

Márti

2014. jan. 16. 11:55
 276/424 anonim ***** válasza:

Márti, szerintem megvolt az ovuláció a 20dik ciklusnapon! Én is sokáig hőgörbéztem, kiváncsi voltam, hogy hogyan néz ki a ciklusom. Ami a vicces nálam, hogy mindig megvolt az emelkedés, az ovufájdalom, tök szép kis görbék voltak, még a doki is ránézett és mondta hogy tuti van peteérés, majd megvizsgált és közölte, hogy nincs, szóval én csalódtam a hőmben, meg ebben az egészben, de nagyon sokat olvastam erről annak idején, bemésolok egy részt neked az egyik oldalról:

"A luteális szakasz második napján (tehát tüszőrepedés után 2 nappal) megint leeshet a hőmérséklet. Ezután a hőmérséklet újra emelkedik és a ciklus végéig a cover line felett marad."

Szóval ez egy teljesen normális dolog, hogy neked pár nappal pé után picit visszaesett, holnaptól újra emelkedni fog!

Lia

2014. jan. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 277/424 A kérdező kommentje:

Lia köszönöm, annnyira jó lenne, bár gondolom ezt Nektek nem kell részleteznem!! :)

Márti

2014. jan. 16. 12:49
 278/424 uncsila ***** válasza:
Az ember mindig tanul valamit , ha ezt most nem írod le Lia, megesküdtem volna hogy a 22. napon volt......
2014. jan. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 279/424 anonim ***** válasza:

Gondoltam még ezt is megosztom Veletek:

"A luteális szakasz közepén újra ösztrogéntermelésre kerül a sor, ami a hömérséklet 1-2 napos esését okozza. Az ösztrogén felelös a hüvelyi nyálka termeléséért is, így ebben az idöszakban krémes állagú nyálkát is szoktak tapasztalni. Ez a jelenség ugyan idöben összeesik a beágyazódással, de ezzel nincsen semmilyen összefüggésben. Így sajnos ez alapján nem lehet egy esetleges terhességre következtetni."

Ezt nagyon sokan tévesen gondolják és azt hiszik, hogy a beágyazódás miatt esik, nekem szinte minden hónapban volt egy ilyen leesés és egyikben sem voltam terhes. :( Na de majd most! :)

Lia

2014. jan. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 280/424 anonim ***** válasza:

Vettem e-vitamint,ahogy tanácsoltátok. De hány mg-ot kéne naponta? 200-300?

Kapott még valaki tüszőrepesztő szurit? Csak azért kérdem,mert én megvettem azt az egyet,amit kiirt a dokinő,de aztán láttam,hogy lehet hogy a papiron kettest ir. Ti mennyit kaptatok?

Ági

2014. jan. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!