Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma kezdem a Closty-t, csatlako...

Ma kezdem a Closty-t, csatlakozik valaki? izguljunk együtt.

Figyelt kérdés

2013. okt. 17. 07:01
❮❮ ... 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 ... ❯❯
 241/424 A kérdező kommentje:

sziasztok csajok!

megjöttem a dokitól, szerintetek ez jó eredmény? bár még sosem volt ilyen :)

20mm-es tüsző, cervix 20mm, nyh 12 háromrétegű

17-ik ciklusnapomon vagyok, 34-35 naposak a ciklusaim

Márti

2014. jan. 10. 12:21
 242/424 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Márti, szerintem ez teljesen jó, hamarosan ovulációd lesz, hajrá!

Én tegnap este és ma reggel is pozit teszteltem az ovulációs teszttel, szóval 24 órán belül várható a pé. Ha hazaér apa melóból, azt hiszem elkapom. :)

Nagyon nagyon kibuktam tegnap este Csajok. :( A pozi teszt után teljesen kikészültem azon, hogy mi lesz ha most sem sikerül, ha 2 hét múlva megjön...Aztán jól kisírtam magam és ma már kicsit pozitívabb a hozzáállásom, mindent megteszünk és várunk.

Lia

2014. jan. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 243/424 A kérdező kommentje:

Lia, ne keseredj el előre! Együtt megy a ciklusunk együtt lesz pozi tesztünk :))

szerintetek tényleg nem jó minden nap együtt lenni, a doki azt mondta 2 naponta :(

2014. jan. 10. 13:00
 244/424 anonim ***** válasza:
100%

Ha túl gyakran vagytok együtt, akkor romlik az életképes spermiumok aránya. Túl híg a koktél:) Szóval inkább ritkábban. A hímivarsejtek több napig is életképesek. Még egy dolog, nekem bejött, hátha nektek is: Miután megvolt a nagy szerelem, legyen magasabban a csípőd, mint a fejed. Erre elég egy nagypárna félbehajtva, doki szerint, kb 20 percet kell így nyugton maradni, addig sem mosakodni kimenni, sem más módon gátolni hímivarsejtek áramlását nem szabad. ( én egy órát vártam és közben intimtorna, hogy rásegítsek az utazásra) Sok sikert!

Flóra

2014. jan. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 245/424 A kérdező kommentje:

köszönöm :) akkor nyugton maradok, sajnos eddig mindig kimentem pisilni :(

Márti

2014. jan. 10. 13:36
 246/424 anonim ***** válasza:
100%

Nem szabad, mert visszafolyik amit nagy nehézségek árán apa az útjára indít. A víz és más folyadék pedig sperma ölő hatású, úgyhogy mosakodás is tilos amíg kibírod.

Lehet, hogy ennyi kell és most menni fog. (inkább előtte pisilj) :)

2014. jan. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 247/424 anonim ***** válasza:

Én most úgy cselekszem, ahogy a doki mondta, bár én is mindig a 2 naponta együtt dologról olvasok. Azt mondta, ha pozitív lesz az ovutesztem, akkor aznap és másnap legyünk együtt, gondolom nem mondta volna, ha ez annyira rossz. És ovutesztelni is napi 3szor tesztelek és azt mondta a doki, hogy nem baj, ha a reggeli pozitív, akkor akkor van lh csúcs. Régebben mindig délután csináltam és sosem volt olyan igazán egyértelmű pozitív tesztem, most hogy 3at csinálok, így a reggeli az volt, meg majdnem a tegnap esti is, de pl a tegnap délutáni az még csont negatív.

Én nem szoktam olyan sokat várni együttlét után, csak épp annyit, míg a férjem végez a fürdőben és utána megyek én is. Régebben próbáltam hogy párnát tettem magam alá, meg vártam, de így sem sikerült.

Márti, ez nagyon jól hangzik, előttünk Bogika és Uncsila együtt tesztel pozit, aztán követjük őket mi, végül Ági zárja majd a sort. :)

Lia

2014. jan. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 248/424 anonim ***** válasza:

Lia, neten olvastam, hogy a reggeli együttlétből a legjobbak az esélyek. Úgyhogy simán lehet, hogy nálad is akkor van a csúcs.

Flóra

2014. jan. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 249/424 uncsila ***** válasza:

Sziasztok Lányok


Látom mindenki próbál pozitív lenni már én is jobban vagyok!!!

Azt elfelejtettem megírni hogy 17.-én kell visszamenni tesztelni viszont az inszeminációm 8.-án volt! Szerintetek ez nem korai??

2014. jan. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 250/424 A kérdező kommentje:

Uncsilla, szerintem az nagyon korai, nem azt mondták,hogy 17 nap múlva? mit akarnak nézni, még olyankor? semmi nem látszik a 10 nap a minimum, még legeslegjobb esetben is.

Márti

2014. jan. 11. 08:06
❮❮ ... 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!