Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma kezdem a Closty-t, csatlako...

Ma kezdem a Closty-t, csatlakozik valaki? izguljunk együtt.

Figyelt kérdés

2013. okt. 17. 07:01
❮❮ ... 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 ... ❯❯
 231/424 anonim ***** válasza:

Sziasztok Csajok!

Köszi Flóra a kedves szavakat! Én sajna mind a két végletet átélem, mert a fiam kései peteérésből jött össze, akkor még nem terveztünk babát de minden nap hálát adok hogy ő velünk van! Most meg hogy tervezünk, nagyon nem jön és a legrosszabb hogy most már tényleg nem tudom mi a baj. Te is szeretnél babát? Mióta próbálkoztok?

Kedves Utolsó, drukkolok hogy a closti segítsen! Voltatok kivizsgáláson már hogy miért nem sikerült eddig?

Nekem péntek szombat környékén lesz ovum elvileg, holnaptól ovutesztelek is.

Megy a drukk mindenkinek! Különösen Uncsilának a holnapi inszemhez!

Várjuk a fejleményeket Bogika, hogy vagy?

Ági, elkezdted a clostit? Mellekhatás?

Márti, lehet a dupla adagtól meg majd ikreid lesznek! :)

Lia

2014. jan. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 232/424 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Lia!

Nálam más a helyzet, jelen pillanatban 9 hetes terhes vagyok, hosszú, gyötrelmes várakozás után. Nálunk nem olyan gond volt, mint nálatok.


A páromnak volt egy csúnya balesete, eltört a gerince. Sokáig vártuk, hogy felépüljön, mára már teljesen rendben van. A felépülés után pedig a rengeteg ellenőrzés és kontroll ultrahang miatt nem lehetett próbálkozni.

Nekem voltak korábban cisztáim, szó volt róla, hogy nem is lehetek terhes, a műtétek miatt, de sikerült.

Mindent összevetve 7 év után várjuk most az első csemetét. Elég gyötrelmes a dolog, mert veszélyeztetett vagyok, de talán már kezdünk kilábalni a bajokból és egészséges lesz.

2014. jan. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 233/424 uncsila ***** válasza:

Sziasztok


Aranyos vagy Flóra és szívből gratulálok!

Mártikám azért nyugtass meg minket , hogy a dokid ajánlotta a dupla adagot !Lia hamar elmegy ez a hét (inkább az utolsó 14 szokott hosszú lenni)!!!

Na a holnapi napomra nagyon kiváncsi vagyok , remélem nem repedtek meg a tüszőim idő előtt!!!

Bogokaa hogy vagy???

2014. jan. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 234/424 uncsila ***** válasza:
..... Ági tényleg veled mi újság ???
2014. jan. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 235/424 Bogikaa89 ***** válasza:

Sziasztok! Itt vagyok,írtam az előző oldalon! El vagyok keseredve a nagy tüszők miatt! Holnap újabb uh hát kíváncsi vagyok!

Flòra,aranyos vagy! :)

2014. jan. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 236/424 anonim ***** válasza:

Flóra, én is nagyon gratulálok és boldog babavárást kívánok! Ti is sokat küzdöttetek akkor ezért a babáért és biztos nagyon jó helyre érkezik majd.

Akkor megy a drukk holnapra, Uncsila remélem megvárják a tüszőid a holnapot, Bogika remélem jó híreket kapsz uh-n.

Lia

2014. jan. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 237/424 uncsila ***** válasza:

Sziasztok Lányok

Ma megvolt az inszemináció , bár nem tudom minek mert a tüszőim mind megrepedtek már mire megultrahangoztak!!!A doki azt mondta hogy már úton vannak a vezetékekben , de ugye ezt látni nem lehet tehát gyanítom hogy csak tippelt!

Írt még fel utrogestant amit 2x2 kell szednem és aszpirin protecttet ezt fogalmam sincs hogy miért!Esetleg van ötletetek?

Szerintetek volt értelme a mai napnak???Elvagyok keseredve!

2014. jan. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 238/424 anonim ***** válasza:

Itt vagyok lányok,itt vagyok :)

Elkapott a szomorusag par napra... Ismerösöm most szülte 2.babájukat.. Örülök nekik,csak..

Ma este elfogy a closti is,csak melegem volt neha. Mast nem ereztem. De jo,h a ti párotok beszél erröl a babatémáról. Az én párom azóta meg se emliti miota orvoshoz jarok (7honapja). Egyedül szenvedek... Pedig ö hozta fel,hogy ne is védekezzünk. Ebböl a szempontbol irigyellek titeket. Agi

2014. jan. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 239/424 Bogikaa89 ***** válasza:

Sziasztok csajok!

Hát végre jó hírt hozok! Megrepedt a tüszőm!!! :) :)

Endometrium:11,2mm

Jobb petefészekben egy db 21mm-es tüsző!

Douglasban vékony folyadékcsík

Megkerestem a dokimat,ő is azt mondta,hogy megrepedt a tüsző és,hogy most hajtsunk rá! Mondjuk eddig is így volt!

Most már megnyugodtam kicsit! :)

2014. jan. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 240/424 anonim ***** válasza:

Sziasztok Csajok!

Uncsila, ezt nem hiszem el!!!! De közel sem biztos, hogy nem sikerül, hisz 4 petéd is volt és 12-24 órán át élnek kiszabadulás után. Reméljük, hogy benne vagytok az inszemmel ebben az időintervallumban. Szerintem volt értelme megcsinálni és sikerülni fog!

Bogika, ez remek hír!!! Semmi nincs veszve, reméljük 2 hét múlva Uncsilával együtt teszteltek pozit!

Ági, az én férjem sem beszél a babatémáról, ha felhozom, akkor meghallgat, meg ha szomorú vagyok, akkor vígasztal, de az ő véleménye az, hogy úgy is jönni fog, ha eljön az ideje. Na ettől megyek én a falnak és inkább nem is kérdezgetem, mert ezt a mondatot nagyon nem szeretném hallani többet. Ha ebben a hónapban sem sikerül a baba, akkor következőtől úgy is pihentetem a gyógyszereket és akkor eljön az idő, hogy elmenjen egy spermavizsgálatra, amit nem nagyon szeretne, de persze elmegy, csak kéreti magát :)

Nekem ma reggeltől nagyon fáj a hasam alja és megjelent a tojásfehérjés nyák is, viszont még nem pozitív az ovuteszt, szóval hamarosan közeleg az ovu, aztán már csak két hét :)

Lia

2014. jan. 9. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!