Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma kezdem a Closty-t, csatlako...

Ma kezdem a Closty-t, csatlakozik valaki? izguljunk együtt.

Figyelt kérdés

2013. okt. 17. 07:01
❮❮ ... 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 ... ❯❯
 221/424 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok Csajok!

Uncsila, wow, ezek nagyon szép adatok!!! Remélem sikerül az inszem és a beágyazódással sem lesz gond!

Én nem szedek e-vitamint, mert anélkül is mind a két hónapban szép volt a nyálkahártya, meg most ettől a hónaptól elkezdtem a gravidát és abban van is valamennyi.

Ma nekem is elfogyott a clostim, tök örülök neki, mert napok óta nem tudok aludni, estére tök fáradt vagyok, de csak szenvedek, ha meg végre elalszom, akkor nagyon éberen. :( Ma megnéztem a betegtájékoztatót és az álmatlanság pont úgy mellékhatás mint a fáradtság, szóval remek, nem elég hogy hol fázok, hol elégek, még aludni sem tudok. :) Remélem ez a hónap lesz a miénk! Hétfőn uh, remélem jó híreket kapok.

Lia

2014. jan. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 222/424 uncsila ***** válasza:
100%
Na ez jó erre nem is gondoltam, én se tudok napok óta egy normálisat aludni, azt hittem hogy ez az időjárás miatt van....
2014. jan. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 223/424 A kérdező kommentje:
Uncsila ez nagyon szuper, Lia szorítok. Nem vagytok egyedül ezekkel a hülye mellékhatásokkal, sajnos én még híztam is tőle :( remélem legalább lesz értelme! A kedvesem az este azt mondta,hogy tuti nemsoká terhes leszek, mert látja,hogy most készül fel a testem a terhességre(szerinte eltűntek a ráncaim, nőtt a mellem+a fenekem) nagyon édes volt, de mondtam,hogy szerintem csak szimplán híztam :(
2014. jan. 4. 07:04
 224/424 Bogikaa89 ***** válasza:

Sziasztok csajok! Ma voltam a 14. napi uh-n és teljesen el vagyok keseredve!Endometrium 9 mm, jobb petefészekben 2db 26x15 mm-es tüsző! Ez meg most már nagy! :( Megkerestem a kórházban a magándokimat,ő is azt mondta,hogy ez már nagyon nagy tüsző! Pénteken megyek vissza hozzá,csinál valami vizsgálatot,amiből kiderül,hogy volt-e ovuláció! Szerdán van még egy uh-m,meg pénteken egy vérvételem!

Kezdem úgy érezni,hogy felesleges ez az egész... :(

2014. jan. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 225/424 uncsila ***** válasza:

Sziasztok

Bogikaa sajnálom hogy így alakult de ne add fel , sajnos nem mindig sikerül belőniük a megfelelő adagot!

Egyébként most nekem hasonló félelmem van hogy túl vagyok stimulálva mert nagyon feszül az alhasam !

Lányok nálatok mi újság van?

2014. jan. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 226/424 anonim ***** válasza:

Sziasztok Csajok!

Bogika, sajnálom nagyon, remélem minél hamarabb felszívódik a 2 visszamaradt tüsző és következő hónaptól ismét próbálkozhattok. Meg az is lehet, hogy emellett volt ovulációd is, szóval ne add fel, az is lehet hogy sikerült már most!

Én ma vagyok a 10-dik napomon, 2 tüszőm van, egy 15 és egy 14 mm-es, méhnyálkahártya 8mm, annyira szeretném, hogy az egyik sikerüljön! Amúgy szerencsére jól vagyok, fájdogál néha a hasam, de ennyi, meg előző éjszaka végre normálisan aludtam, már nagyon rám fért, utáltam hogy órákig csak vergődök.

Lia

2014. jan. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 227/424 uncsila ***** válasza:

Sziasztok


Lia ez teljesen jó eredmény, mikor mész legközelebb?

2014. jan. 7. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 228/424 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Lányok!


Egy ideje már olvaslak titeket, de eddig nem írtam. Csak szeretném elmondani, hogy mennyire nagyszerű dolog, hogy ilyen kitartóan megtesztek mindent, elviseltek fájdalmat, hőhullámot, álmatlanságot bármit azért, hogy életet adhassatok. Irigylésre méltó a kitartásotok, a töretlen hozzáállásotok. Nagyon sajnálom, hogy aki ilyen sokat tesz, mint Ti, annak ilyen nehezen megy a teherbeesés, sokan meg meg sem érdemlik a babát és mégis megadatik nekik. Mindnyájatoknak tiszta szívből kívánom, hogy sikerüljön a teherbeesés és hamarosan egészséges babának adjatok életet.

Üdv: Flóra

2014. jan. 7. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 229/424 A kérdező kommentje:

Bogikaa, szerintem se keseredj el, lehet már túl vagy az ovun!! Flóra szorítok nagyon! Én pénteken megyek az lesz a 17-ik cn-om, mivel 34-35 naposak a ciklusaim, remélem fog látni valamit, mert ugye ebbe a ciklusban szedtem napi 2 szemet már a clostyból, jó lenne ha segítene.Bár éjszakánként még mindig szakad rólam a víz, semmi különös tünet nem jött elő a dupla adagtól,csak a sok ragya megint :( meg nő a mellem, bár ennek apa inkább örül :)

Flóra köszönjük szépen! Sajnos én is így látom,hogy van olyan,hogy meg sem érdemlik tényleg és mégis hipp-hopp összejön :(

Márti

2014. jan. 7. 12:29
 230/424 anonim ***** válasza:
Sziasztok .Én nekem ez lesz az első clostis hónapom.majd 26.a körül kell bevenem az az első szemet.Nekem 5 napig 1 szemet kell szednem.Remélem összefog jönni . 2 éve várunk a babókára.
2014. jan. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!