Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma kezdem a Closty-t, csatlako...

Ma kezdem a Closty-t, csatlakozik valaki? izguljunk együtt.

Figyelt kérdés

2013. okt. 17. 07:01
❮❮ ... 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 ... ❯❯
 181/424 anonim ***** válasza:

Uncsila nagyon sajnálom :( :( :( Kezded előlről vagy hogy lesz?

A párom ma ment át magyarba,és szerb recepttel is meg tudta venni a clostyt. Örültem is neki..

Ági

2013. dec. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 182/424 Bogikaa89 ***** válasza:

Hát csajok nekem is megjött ma!! :( Kezdem előlről a clostit meg az UH-kat és kiírt a dokim egy vérvételt is!

Kikészültem! :( :(

2013. dec. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 183/424 anonim ***** válasza:

Sziasztok

Nagyon nagyon sajnálom Bogika és Uncsila! Én is kikészülök ha most megint megjön. Bár sokat gondolkozom azon hogy ha előző hónapban nem sikerült akkor most miért sikerülne. Lassan felkészülök a legrosszabbra.

Márti, szerintem nagyon korán teszteltél, próbáld megvárni a csütörtököt.

Ági, nagyon jó hogy be tudtad szerezni a clostit de remélem nem is lesz rá szükséged.

Nekem ma jópárszor rámtört a megjön érzés, pedig még csak 9dik pdo-n vagyok.

Nagyon Boldog Karácsonyt Lányok!!!

Lia

2013. dec. 24. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 184/424 A kérdező kommentje:

sziasztok, lányok nagyon-nagyon sajnálom!!

Lia, szorítok!!

azon gondolkoztam,hogy én eddig csak napi 1 x1 szem clostyt ettem(a doki nem akarja felemelni) szerintetek gáz lenne ha a köv.hónapban 2x1-et szednék? úgyis megyek hozzá uh-ra látná ha valami gáz van, nem?? mit gondoltok? csajok egyébként én elkezdtem szedni az E-vitamint 400mg/nap, mivel a closty nagyon vékonyítja a nyálkahártyát, az e-vitamin meg erősíti,hogy könnyebb legyen a megtapadás.

Egyébként Kellemes Ünnepeket Nektek!

Lépek melózni :)

Márti

2013. dec. 24. 07:21
 185/424 Bogikaa89 ***** válasza:

Boldog karácsonyt nektek!

Én is szedem a closti mellett az e-vitamint és nekem szép vastag lett a nyalkahartyam!

2013. dec. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 186/424 uncsila ***** válasza:

Sziasztok Lányok!

Boldog Karácsonyt!!!

Naná hogy kezdem ismét a clostyt, új hónap új remények!!!

Pénteken megyek vissza a dokimhoz!Gyanítom, hogy a megtapadásnál lesz a gond majd kiderül jövőre!


Mindenkinek drukkolok és POZITÍV hozzáállását kívánok!!!!

2013. dec. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 187/424 anonim ***** válasza:

Sziasztok

Hogy vagytok? Márti, teszteltél azóta? Megy a drukk!

Nekem ma reggel nagyon erős megjön érzésem volt, de nem jött meg szerencsére. Már csak 2-3 nap és kiderül, hogy végre sikerült-e.

Lia

2013. dec. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 188/424 A kérdező kommentje:

sziasztok!

jellemző, épp szenteste jött meg...hát mit mondjak, életem legrosszabb karácsonya volt :(

a héten kezdem újra a clostyt

Márti

2013. dec. 27. 07:25
 189/424 anonim ***** válasza:
Márti nagyon sajnálom. Ettől rosszabb nem is lehetett volna az időzités. Ez a hónap sikeres lesz,bizzunk benne. En holnapra nem várom.. Bár még a január első hete is belefér,amilyen kiszámithatatlan a szervezetem... Azért kezdek izgulni... Többiek,veletek mi ujság? Agi
2013. dec. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 190/424 Bogikaa89 ***** válasza:
Sziasztok! Holnap kezdem megint a clostyt,újra uh-k, ráadásul egyik legjobb barátnőm bejelentette,hogy babát vár! Nagyon örülök neki,mert ők is sokat vártak rá,de legbelül annyira fáj,hogy nekünk most sem jött össze! Megint depresszióba estem... :(
2013. dec. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!