Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma kezdem a Closty-t, csatlako...

Ma kezdem a Closty-t, csatlakozik valaki? izguljunk együtt.

Figyelt kérdés

2013. okt. 17. 07:01
❮❮ ... 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 ... ❯❯
 191/424 uncsila ***** válasza:

Sziasztok Csajok


Voltam ma a dokimnál és megkaptam a receptem majd jövőhét pénteken kell uh-ra mennem ,azt mondta hogy a beágyazódásnál akatt el a folyamat!!!

Márti nagyon sajnálom, hogy így alakult de majd ez a hónap...

Lia megy a drukk...

Ági kitartást neked is!

Bogikaa veled mi a helyzet?

2013. dec. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 192/424 anonim ***** válasza:

Sziasztok Csajok

Márti, én is nagyon sajnálom, hogy megjött, pláne hogy szenteste. :(

Uncsila, ez azért jó hír, hogy a dokid szerint is a beágyazódásnál volt a gond, mert ezen biztos lehet segíteni és majd ez a hónap sikeres lesz. Most is inszemed lesz?

Bogika, totál átérzem hogy mit érzel, mi együtt karácsonyoztunk a sógornőmékkel aki ugyebár terhes, ez volt a téma, nem érintett túl jól. Örülök nekik, mert jó dolog ha valakinek nem kell megszenvednie érte, csak fáj hogy nekem miért van ez.

Ági, megy a drukk. Mikor tesztelsz leghamarabb?

Én is befordultam ma reggel, ugyanis elkezdtem barnázni :((( És most meg már tök fáj a hasam is szóval gondolom reggel megjön :( Nagyon elszomorodtam, nem tudom mi lehet a baj, jókor voltunk együtt, volt peteérés, valami miatt mégsem sikerül :(

Lia

2013. dec. 28. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 193/424 A kérdező kommentje:

szia csajok!

Úgy látom mindenkit elért a mélypont :(((

Ági, drukkolunk, hozz nekünk jó híreket!

vasárnap kezdem újra a closty kúrát, szerintetek baj lesz ha nem 1x1-et szedek be,hanem 2x1-et? mert én nagyon keveslem a napi 1szeri adagot. úgy is mennem kell közben ellenőrzésre uh-ra. Mit gondoltok?

Márti

2013. dec. 28. 06:50
 194/424 uncsila ***** válasza:

Sziasztok Lányok


Igen inszemem lesz megint Lia .

Márti szerintem a PCO miatt kell napi 1-et szedned , inkább hívd fel a dokid az a biztos . . .

2013. dec. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 195/424 anonim ***** válasza:

Sziasztok

Megjött :((((((((((((

Nagyon nagyon magam alatt vagyok és egyre jobban reményvesztett :(

Márti, én is napi 1et szedek és elég, ez is csinál peteérést. Ha mindenképpen többet szeretnél szedni akkor inkább csak másfelet szerintem. Miért szeretnél növelni az adagon?

Hajrá Ági!

Mi meg Csajok jövőre tesztelünk pozit!

Lia

2013. dec. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 196/424 anonim ***** válasza:

Ma kellett volna,h megjöjjön,de még semmi..

De hát lányok ugy érzem,hogy ez sem lesz az én hónapom. Nem tudom miért...

Ági

2013. dec. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 197/424 A kérdező kommentje:

sziasztok!

Jobban vagytok már? Ági mi újság veled?

Márti

2013. dec. 30. 06:49
 198/424 uncsila ***** válasza:

Lia együtt érzek veled....

Ági remélem elkezded a pozitív teszteket.....

2013. dec. 30. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 199/424 anonim ***** válasza:
100%

Hat egyenlore a 32.ciklusnapon vagyok.. Semmi megjön erzesem nincs. Csak ma reggel elkezdtek fajni a melleim. Ami ugye 2eselyes :S a gyomorsavammal küzködök 4napja,amit nem tudok hova tenni. Lehet az ünnepi kaják...

Nektek ez hanyadik probalkozos honap? Agi

2013. dec. 30. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 200/424 A kérdező kommentje:

Ági szerintem ez azért biztató :) nekünk ez volt a 4-ik hónap :( tegnap kezdtem az új closty kúrát, ha most sem sikerül akkor tartok 1 hónapos closty szünetet

Márti

2013. dec. 30. 12:29
❮❮ ... 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!