Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ugye pozitív? Mondjátok, hogy...

Ugye pozitív? Mondjátok, hogy pozitív!

Figyelt kérdés

[link]


PCOS, IR. Második stimus hónap, Closty-val, Fostimonnal, Choragonnal a 12. napon. Délelőtt 9:30-kor kaptam meg, délután erős görcsöt éreztem, szerintem akkor repedt meg. Szerdán a doki UH alapján azt mondta, megrepedt. Ez a ma reggeli tesztem, MariaRomed. 25.ös. Utrot is használok, gondoltam, ha nincs miért, abbahagyom. Mikor megcsináltam a tesztet, nem jött ki rögtön semmi, kidobtam. elmentünk boltba, mikor megjöttünk, csak nem hagyott nyugodni, és tudom, gáz, de kikukáztam. És látunk rajta egy csíkot. Sajnos 2,5 éve már volt hamis pozitívom, Medilab. 2x is. Ugye ez nem az? Nincs túl jó fényképezőgépünk, így ennyi telik tőle, de talán kivehető a lényeg.... azt tervezem, hogy holnapreggel digitális clearblueval is megpróbálom, ha az is jelez, bizakodhatok, ugye? A Choragon már nem csapja be a tesztet ennyi idő után, ugye? Ha 12. napon megrepedt, ez már a 13. DPO.


2013. márc. 10. 08:44
1 2 3 4 5 6
 51/54 anonim ***** válasza:
Juj ha 1 óta nem pisiltél akkor csináld meg most szerintem!! Juj nagyon szorítok neked!!!!!
2013. márc. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/54 A kérdező kommentje:
ÁTVÁGOTT A ROMED.Senki ne vegyen ilyen szrt. A Medilab után mégegy pofára esés. Negatív a CB. Ennyi. Szr ember vagyok, aki nem érdemli meg.
2013. márc. 11. 17:57
 53/54 anonim ***** válasza:
Ne butáskodj te!!! Megérdemled, hogyne érdemelnéd meg, csak nem mindenkinél mennek könnyen a dolgok...de tudod a végeredmény kárpótol majd, ne add fel és legfőképpen ne keseredj el!!
2013. márc. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/54 anonim ***** válasza:

Nem akarlak elkeseríteni, de már korábban is mondtam, hogy nem vágott át.

Mivel időn túl lett pozitív így negatívnak minősül. A gyártó nem fog arra vigyázni, hogy nehogy valaki kikukázza.


Azért is mondom, hogy minden időn túllépett tesztet ki kell dobni, mert bármit mutasson is, csak az időn belüli eredmény számít!!


A Romed nem vágott át, teljesen előírásnak megfelelően működött. Negatívat mutatott, mivel negatív is volt.


Ne keseredj el és ne butáskodj ilyennel, hogy nem érdemled meg. Miért ne érdemelnéd meg???

Előbb utóbb összejön és én tiszta szívemből kívánom, hogy így legyen!

2013. márc. 12. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!