Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ugye pozitív? Mondjátok, hogy...

Ugye pozitív? Mondjátok, hogy pozitív!

Figyelt kérdés

[link]


PCOS, IR. Második stimus hónap, Closty-val, Fostimonnal, Choragonnal a 12. napon. Délelőtt 9:30-kor kaptam meg, délután erős görcsöt éreztem, szerintem akkor repedt meg. Szerdán a doki UH alapján azt mondta, megrepedt. Ez a ma reggeli tesztem, MariaRomed. 25.ös. Utrot is használok, gondoltam, ha nincs miért, abbahagyom. Mikor megcsináltam a tesztet, nem jött ki rögtön semmi, kidobtam. elmentünk boltba, mikor megjöttünk, csak nem hagyott nyugodni, és tudom, gáz, de kikukáztam. És látunk rajta egy csíkot. Sajnos 2,5 éve már volt hamis pozitívom, Medilab. 2x is. Ugye ez nem az? Nincs túl jó fényképezőgépünk, így ennyi telik tőle, de talán kivehető a lényeg.... azt tervezem, hogy holnapreggel digitális clearblueval is megpróbálom, ha az is jelez, bizakodhatok, ugye? A Choragon már nem csapja be a tesztet ennyi idő után, ugye? Ha 12. napon megrepedt, ez már a 13. DPO.


2013. márc. 10. 08:44
1 2 3 4 5 6
 31/54 anonim ***** válasza:
14 es vagyok, ne keseredj el még! szerintem mindenképp reggel csináld vagy legalább 5 órát ki kéne bírnod pisilés nélkül.
2013. márc. 10. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/54 A kérdező kommentje:
Igen, kezelik/kezelem a PCO-t. Azért fontos, időben megtudnom, hogy sikerült-e, mert ha igen, rögötn jelentkeznem kell (Utrot szedek), ha viszont nem sikerült abba kell hagynom, hogy megjöhessen . Az utrogestan ugyanis visszatartja a menzest, tehát magammal tolok ki, ha tovább szedem, mint muszáj. Ráadásul hormon, és nem szeretném feleslegesen túráztatni a szervezetemet.
2013. márc. 10. 10:30
 33/54 anonim ***** válasza:
Én meg pont, hogy rózsaszínnek látom azt a csíkot.
2013. márc. 10. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/54 anonim ***** válasza:
100%

Tudjátok az a gond, hogy ezekkel a tesztekkel az ég világon semmi baj. Ebben nincs semmi fals. Rá van írva világosan, hogy 10 perc, utána a teszt mutasson bármit, értékelhetetlen.

Szóval az, hogy valaki kikukázza nincs benne a garanciában és a működésében. 10 perc után ki kell dobni és nem létezik. Mindegyik tesztet.

Tudom, hogy nem bírjátok ki, meg hogy borzasztó rosszul esik nektek, hogy a fenébe ne esne rosszul, de ez nem a tesztek hibája :(


Egyébként ne keseredj el kérdező, még simán lehetsz várandós. Tesztelgess holnap is holnap után is és időn belüli eredményt figyelj. A Qupido teszt nagyon jó, ha hozzáférsz vegyél ilyet :)

2013. márc. 10. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/54 anonim ***** válasza:
0%

én simán látom a 2.csíkot, és nem szürke hanem van színe..ennyi. halk gratula. de csinálj tényleg egy digitális Cb-t... :)

majd írj.


2 kisfiú anyuja

2013. márc. 10. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/54 anonim ***** válasza:
Ha időn túl jelent meg a teszt akkor minden képpen ismételném a tesztet. Lehet nem volt még elegendő hormon a szervezetedbe.
2013. márc. 10. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/54 anonim ***** válasza:

Tartod a hármas kezelést a PCOS miatt? www.mensmentis.hu Pár hónap és spontán babád lesz,ha betartod amiket mondanak!

Én menstruálni sem menstruáltam és spontán összejött a baba,szóval fel a fejjel!!!!

2013. márc. 10. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/54 A kérdező kommentje:
Mindenképpen írni fogok, nem szeretnék hálátlannak tűnni a soktámogatásért cserébe. Most már kicsit lenyigodtam, de mintha hasfájást éreznék. Nem tudom, hogy csak az idegeskedés miatt, vagy mert tényleg meg fog jönni, még az utro mellett is...
2013. márc. 10. 13:12
 39/54 anonim ***** válasza:
Elmész még ma tesztet venni?
2013. márc. 10. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/54 A kérdező kommentje:
Igen, elmegyek, de azt hiszem csak holnap reggel csinálom meg. Vagy nem tudom. Az mondják a CB nagyon jó, néha azt gondolom, ha ez a gagyi mutatta, és tényleg babátvárok, akkor a nagynevű CB-n egyértleműen kellene látszania du. is. Utána meg arra gondolok, hogy ha negatyv lenne most du., vennem kéne még egyet, hogy reggel is csinálhassak, mert tutiazon kattognék, hogy biztos még nem mutatta, majd reggel... ez a hasfájás is aggaszt.. lehet csak pénzkidobás lenne az egész, mert eddig mindig úgy volt, hogy ha nem is jött meg, teszteltem és már kezdődött is a barnázás egy pár órán belül...
2013. márc. 10. 13:21
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!