Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ugye pozitív? Mondjátok, hogy...

Ugye pozitív? Mondjátok, hogy pozitív!

Figyelt kérdés

[link]


PCOS, IR. Második stimus hónap, Closty-val, Fostimonnal, Choragonnal a 12. napon. Délelőtt 9:30-kor kaptam meg, délután erős görcsöt éreztem, szerintem akkor repedt meg. Szerdán a doki UH alapján azt mondta, megrepedt. Ez a ma reggeli tesztem, MariaRomed. 25.ös. Utrot is használok, gondoltam, ha nincs miért, abbahagyom. Mikor megcsináltam a tesztet, nem jött ki rögtön semmi, kidobtam. elmentünk boltba, mikor megjöttünk, csak nem hagyott nyugodni, és tudom, gáz, de kikukáztam. És látunk rajta egy csíkot. Sajnos 2,5 éve már volt hamis pozitívom, Medilab. 2x is. Ugye ez nem az? Nincs túl jó fényképezőgépünk, így ennyi telik tőle, de talán kivehető a lényeg.... azt tervezem, hogy holnapreggel digitális clearblueval is megpróbálom, ha az is jelez, bizakodhatok, ugye? A Choragon már nem csapja be a tesztet ennyi idő után, ugye? Ha 12. napon megrepedt, ez már a 13. DPO.


2013. márc. 10. 08:44
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
Az eredeti képet is rakd már fel légyszi!
2013. márc. 10. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 anonim ***** válasza:
De miért negatívba tetted?
2013. márc. 10. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 anonim ***** válasza:

Az eredeti kép megvan? Mert a negativon én bizony pozitívnak látom :))) tedd fel az eredeti képet is!!!:)


12 hetes kislány anyukája

2013. márc. 10. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 anonim ***** válasza:
eredetit tedd fel :)
2013. márc. 10. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 anonim ***** válasza:
52%
Csinál meg a Clearblue-t. Én nem igazán szeretem ezeket a hagyományos teszteteket, engem is becsaptak már ezek többször a sok év alatt...
2013. márc. 10. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 A kérdező kommentje:

Nincs itthon sajnos, délután tudok venni. Egyébként a görbém: [link]

Ez alapján nem is tudom, miben reménykedek.

Csatolom az eredeti képpet, de elég rossz minőségű.

[link]

2013. márc. 10. 08:54
 7/54 anonim ***** válasza:
Az a baj,hogy egy idő eltelte után már nem értékelhető az eredmény,a használati utasítás írja,hogy hány percen belül lehet biztosra venni az eredményt.
2013. márc. 10. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Nem szeretnélek elkeseríteni,tényleg,távol álljon tőlem,de most látom,hogy Romed tesztről van szó.Egy idő után mindig megjelenik rajta a 2. csík.És nem csak hogy megjelenik,de ráadásul rózsaszín is.Én egyszer vettem 2+1 kiszerelésben,mind a 3 pozi lett egy idő után,persze baba nem volt.Szóval,ha időn túl lett 2 csíkos,akkor szerintem ne fűzz hozzá sok reményt.De ettől függetlenül szívből kívánom,hogy baba legyen!Sok sikert!:)
2013. márc. 10. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 anonim ***** válasza:
Ezen én látok második csíkot.
2013. márc. 10. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 A kérdező kommentje:
Hát, ha ez ugyanúgy átvág, mint a Medilab, abba belehalok. Hogy lehet ilyen teszteket forgalmazni? Emberek mehetnek tönkre ebben.
2013. márc. 10. 09:02
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!