Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ugye pozitív? Mondjátok, hogy...

Ugye pozitív? Mondjátok, hogy pozitív!

Figyelt kérdés

[link]


PCOS, IR. Második stimus hónap, Closty-val, Fostimonnal, Choragonnal a 12. napon. Délelőtt 9:30-kor kaptam meg, délután erős görcsöt éreztem, szerintem akkor repedt meg. Szerdán a doki UH alapján azt mondta, megrepedt. Ez a ma reggeli tesztem, MariaRomed. 25.ös. Utrot is használok, gondoltam, ha nincs miért, abbahagyom. Mikor megcsináltam a tesztet, nem jött ki rögtön semmi, kidobtam. elmentünk boltba, mikor megjöttünk, csak nem hagyott nyugodni, és tudom, gáz, de kikukáztam. És látunk rajta egy csíkot. Sajnos 2,5 éve már volt hamis pozitívom, Medilab. 2x is. Ugye ez nem az? Nincs túl jó fényképezőgépünk, így ennyi telik tőle, de talán kivehető a lényeg.... azt tervezem, hogy holnapreggel digitális clearblueval is megpróbálom, ha az is jelez, bizakodhatok, ugye? A Choragon már nem csapja be a tesztet ennyi idő után, ugye? Ha 12. napon megrepedt, ez már a 13. DPO.


2013. márc. 10. 08:44
1 2 3 4 5 6
 41/54 anonim ***** válasza:

Én azt mondom ne add fel, a görbéd tényleg elég ronda, de semmit nem jelent, szép görbe is lehet sikertelen, és ronda is sikeres. Az Utro mellett ugyanúgy megjön a menszesz, ha nincs terhesség, egyik ismerősömnek pont most jött meg, ő is stimulált volt, Merional és choragonnal, utró mellett megjön .Én az mondom neked, amíg nem jön meg addig szedd az utrot.

Drukkolok hogy holnap pozitív legyen a teszted.

Engem a Gábriel teszt még sose csapott be, és csak 900 ft, kazettás.

2013. márc. 10. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/54 anonim ***** válasza:
Még elfelejtettem írni, hogy a 12. ciklusnapo volt ovud, mert onnan emelkedik a hőd, a 12-13. dpon vagy:)
2013. márc. 10. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/54 A kérdező kommentje:
Igen, szerintem is a 12. DPO-n volt, ezért gondoltam ma tesztelni. De miért ilyen csúnya a görbém? Nem hiszem el! Ennyi gyógyszerután! És ebben a hónapban pozitívan álltam az egészhez:(
2013. márc. 10. 14:40
 44/54 anonim ***** válasza:
Figyelj, nekem gyakorlatilag egyenes görbém volt, minden válaszoló azt mondta, nem volt pé-m és irány a doki, ehhez képest mégis összejött a baba:) Ezzel a görbével is lehetsz babás, és egy gyönyörű trifázisos görbe is lehet sikertelen:) Ne add fel, holnap reggel kiderül!
2013. márc. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/54 anonim ***** válasza:
Mi újság, teszteltél?
2013. márc. 11. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/54 anonim ***** válasza:
Írj ha teszteltél! :)
2013. márc. 11. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/54 anonim ***** válasza:
várjuk a fejleményeket! :)
2013. márc. 11. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/54 anonim ***** válasza:
Mi újság? Teszteltél?
2013. márc. 11. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/54 anonim ***** válasza:
Hahóóóóó
2013. márc. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/54 A kérdező kommentje:
Most tdtam tesztet venni. Nem tudom, meg merjem-e csinálni... Vagy holnap reggel? Most 1 óta nem ittam és nem pisiltem...de mi van ha? A hasam fájdogál:(
2013. márc. 11. 17:05
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!