Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Légyszi mondjatok előnyöket...

Légyszi mondjatok előnyöket azzal kapcsolatban, ha valaki szingli! A hátrányaival tisztában vagyok, pozitív megerősítésekre lenne szükségem! (? )

Figyelt kérdés
2012. jún. 2. 19:56
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
97%
oda mész ahova akarsz, nem kell senkinek se beszámolnod a tetteidről és annyi pasival/csajjal flörtölhetsz amennyivel csak akarsz és nem kell tartanod a következményektől.
2012. jún. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
98%
A nagymamám mindig azt mondogatta (korai özveggyé válása után vagy 10 évvel), hogy ő nem akar többé férjhez menni, mert így nem kell senkihez sem alkalmazkodnia, és nagyon jól érzi magát úgy ahogy van. Imádta nézni az országgyűlési tudósításokat, mindig kiválasztotta a politikusok közül, hogy ki az aktuális "szerelme". :D Így élt, és ebben volt megelégedett.
2012. jún. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
78%
Szinglinek lenni nem azt jelenti, h nincs senkid, hanem, h bárkit megkaphatsz.
2012. jún. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
84%

Előny:

- senkinek nem tartozol magyarázattal, hogy hova mész mikor érsz haza és kivel leszel

- a pénzed arra költöd amire akarod, nem kell bemutatnod a számlákat, nem kell senkivel elszámolnod, senki nem kérdez rá, hogy miért ilyen drága blúzt vettél

- szombaton addig alszol amíg akarsz, senki nem ver ki az ágyból azzal, hogy takarítani is kéne (persze ezt megteszed magadtól de akkor amikor kényelmes)

- nem érzed gázul magad, ha nem mosogattál el magad után

- nem kell arra törekedned, hogy otthon is jól nézz ki, elvégre a kutya se látja mi van rajtad

- bármikor eleresztheted a galambot és senkitől nem kell bocsánatod kérned

- nem érzed magad kellemetlenül, ha már fél órája ülsz a budiban

- nem kell máshoz alkalmazkodnod, ha ebédfőzésről van szó: akkor eszel, amikor akarsz

- nem kell másokra mosnod, főznöd, vasalnod

- bármilyen zenét üvöltethetsz bármilyen hangosan, senki nem szól le érte, hogy mi ez a sz@r

- senkivel nem veszekszel a távkapcsolón--> azt nézel, amit akarsz

- semmilyen költséget nem kell senkivel megfelezned, pontosan tudod, hogy miből mennyit használtál tehát nincs veszekedés, hogy te csak ennyi meg annyi vizet fürödtél el és kevesebbet kéne fizetned a vízszámlából

- olyan ruhákban flangálsz, amiben akarsz, senkinek a véleményét nem kell kikérned

- ha tél közepén nem borotválod mindennap a lábad az sem érdekel senkit, mert senki nem látja

- ha magányosnak érzed magad bármikor vehetsz egy kutyát, cicát, afrikai sünit, senkinek a véleményét nem kell kikérned

- nem kell engedélyt kérned, ha este el akarsz menni bulizni/kocsmázni

- nem kell senkit sem ápolnod, ha beteg


Most így hirtelen ennyit tudtam összeszedni :)

2012. jún. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
42%

szóval nektek ha van párotok, az megyegyezik az alkalmazkodással, megalkuvással, flörtölőtilalommal? az szép, akkor ne is legyen.


én nem tudok olyat mondani, hogy miért lennék szingli, vagy miért lenne jó annak lenni.


persze ha folyton valami gyökérrel lennék, és 2 hetente váltogatnám a partneremet, biztos tudnék érveket én is.

2012. jún. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
15%

Aha.. és biztosan a bőség zavarától nem tudsz választani..

Hagyjuk már! Ezek csak ilyen "vigasztaljuk magunkat" mert senkinek nem kellünk duma.

2012. jún. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
#6-os vagyok és a #3-as hozzászólásra reagáltam ha valakinek nem lenne tiszta.
2012. jún. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

erre én is kíváncsi vagyok. mi nem éltünk együtt az exemmel így egy csomó eddig felsorolt előny nekem eddig sem volt hátrány.

Amivel nyugtatom magam:

nem kell arra költenem a pénzt h vele szórakozzak, hozzá utazzak, másokkal is elmegyek érdekes programokra eddig mindig azt akartam h ő is ott legyen és sosem éreztem magam igazán jól nélküle

szabadon dönthetek h hová költözöm

hagyhatom h udvaroljanak mások


sajnos még én se tudom igazán élvezni de időt kell hagyni, kitartást neked!

2012. jún. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
91%
Én szingli vagyok, azt szeretem a legjobban a dologban, hogy nincsenek állandó kapcsolati drámák, mint pl. a barátaimnak. Féltékenység, összeveszés, gyűlölet, utána kibékülés, majd megint jön elölről. Ez egy mókuskerék. Amíg flörtölgetek, udvarolnak a pasik, addig boldog vagyok és kiegyensúlyozott, de kapcsolatban már nem biztos, hogy ennyire felszabadult lennék. Persze nem így akarom leélni az életemet, de 23 évesen még nem akarok semmi komolyat.
2012. jún. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
qvára semmi előnyét nem érzem annak hogy a párom elhagyott két hónapja. F/30
2012. jún. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!