Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ugye pozitív? Mondjátok, hogy...

Ugye pozitív? Mondjátok, hogy pozitív!

Figyelt kérdés

[link]


PCOS, IR. Második stimus hónap, Closty-val, Fostimonnal, Choragonnal a 12. napon. Délelőtt 9:30-kor kaptam meg, délután erős görcsöt éreztem, szerintem akkor repedt meg. Szerdán a doki UH alapján azt mondta, megrepedt. Ez a ma reggeli tesztem, MariaRomed. 25.ös. Utrot is használok, gondoltam, ha nincs miért, abbahagyom. Mikor megcsináltam a tesztet, nem jött ki rögtön semmi, kidobtam. elmentünk boltba, mikor megjöttünk, csak nem hagyott nyugodni, és tudom, gáz, de kikukáztam. És látunk rajta egy csíkot. Sajnos 2,5 éve már volt hamis pozitívom, Medilab. 2x is. Ugye ez nem az? Nincs túl jó fényképezőgépünk, így ennyi telik tőle, de talán kivehető a lényeg.... azt tervezem, hogy holnapreggel digitális clearblueval is megpróbálom, ha az is jelez, bizakodhatok, ugye? A Choragon már nem csapja be a tesztet ennyi idő után, ugye? Ha 12. napon megrepedt, ez már a 13. DPO.


2013. márc. 10. 08:44
1 2 3 4 5 6
 21/54 A kérdező kommentje:
Most már teljesen lelombozódtam.Ugyanezt éltem át pár éve. Nem elég, hogy régóta nem sikerül, agyon hormonoznak, egy vagyonba kerül, és még jól meg is szívat a sors. Hát köszönöm szépen. Nem baj, úgyis az a jó ember, aki abortuszt csinál, meg eldobja, veri, éhezteti a gyerekét. Délután azért veszek egy digitálisat (remélem lesz ebben a porfészekben), szerintetek megcsinálhatom du, vagy várjak reggelig? Bár végülis mindegy, szinte csak rosszat olvastam erről a szr, minősíthetetlen tesztnek csúfolt valamiről.
2013. márc. 10. 09:58
 22/54 anonim ***** válasza:
73%
Fel a fejjel, ne keseredj el, hátha már most nem vagy egyedül :)!! Én nem tudom csináld-e délután vagy várj reggelig...nem vagyok nagyon jártas a teherbeesés témában mert még sosem voltam és nincs is rá lehetőségem egy ideig, de követem a rovatot ezerrel. :D
2013. márc. 10. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/54 anonim ***** válasza:
100%
Ne keseredj el! Csinálj egy újat és abból kiderül minden! :) Sok sikert!
2013. márc. 10. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/54 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindenképpen reggel csináld meg!Tudom,hogy rossz ez a bizonytalanság,de mégis csak a reggeli első vizelet a tökéletes erre a célra.És fel a fejjel!!Szorítok érted nagyon!!:)
2013. márc. 10. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/54 anonim ***** válasza:
100%

Ha kapsz ma digitális tesztet, vagy bármilyen egyebet, akkor úgy csináld meg, hogy jó sokáig tartsd vissza a pisidet. Én ezt csináltam, mert reggel nem tudtam tesztelni. Reggel után csak du 2-3 felé pisiltem, abból teszteltem.

A másik. Én is kukáztam már ki olyan tesztet, ami időn belül negatív volt, órák múlva már halovány 2 csíkos. Nálam baba volt a dologban.

2013. márc. 10. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/54 anonim ***** válasza:
71%

Ne lombozódj le! A teszt,amit feltöltöttél pozitív, arról meg nem tehetsz, hogyha netán álpozitív. Szerintem a digitálisat reggeli 1.-ből csináld, csakhogy ne kezdj azon matekolni, hogy lehet azért nem mutat terhességet, mert nem eléggé koncentrált pisiből nézted.

Bár tudom sovány vigasz, én sem hiszek már nagyon ezekben a tesztekben. Nálam most itt egy nagyon halvány Gabriel teszt 3. napja késik, de volt már ilyen és utána meg is jött, szóval nem merek hinni benne. Szerdán próbálok még egyet, de eredménytől függetlenül majd akkor örülök, ha az orvos bedugja az UH fejet és azt mondja: gratula.

2013. márc. 10. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/54 A kérdező kommentje:
Jól esik a támogatás. Igyekszem nem feladni, de most már nagyon nehezen viselem. Ráadásul ha most sem sikerült, akkor HSG é inszem, csak a munkahelyemen már nem tudok milyen ürüggyel eljönni, spórolnom kell a szabikkal, a dokim 60 km-re van, tehát elég zűrös. Elárulni nem szeretném, hogy a kisbaba miatt járok kezelésre.
2013. márc. 10. 10:14
 28/54 anonim ***** válasza:
100%

Szia Kerdező!


Én ezen a teszten olyan mintha látnám a második csíkot. Sajnos, nem ismerem hogy melyik teszt milyen. De, ha ezt én láttam volna, biztos én is örültem volna. DE, viszont az előző válaszolóknak van annyi igazuk, hogy ha időt túl lépi, akkor kehet nem igazat mutat!? Nem tudom, nekem a dokim anno azt mondta, a csík az csík. Hát, ha gyakori kérdések válaszolóiból indulok ki, a dokit szívesen ide irányítottam volna, hogy nézze meg, hogy mások hogyan jártak az állítólag 100%os tesztel.

Én, csak annyit mondok, hogy ne keseredj el. Tesztelj másnap is, mert még is ott van az a 2 csík, egyértelműen látszik.

Nagyon nagyon remélem, hogy sikerült neked is a kisbaba!:)

Meglesz a gyümölcse a sok sok próbálkozásnak!!

Fel a fejjel, holnap tesztelj, ha ez pozitív valóban akkor holnap is ott kell, hogy legyen a csík! :)

Én, az elmaradt mensim utan a 6. Napon teszteltem elsőnek pozitívat. :)

Nagyon drukkolok!!!


11+2hkm

2013. márc. 10. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/54 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sajnálom, hogy ilyen dolgokon kell átmenned egy kisbabáért. :(

De fel a fejjel, minden rossz utána jónak kell következnie!

2013. márc. 10. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/54 anonim ***** válasza:
73%

Hat, mintha tenyleg lenne rajt valami, de inkabb latom szurkenek mint rozsaszinnek, olyan tipikus idon tuli szaradasi csik, azt mondanam. En meg nem elnem magam bele a helyzetbe, bar nekem sose volt idon tul se pozi tesztem, pedig csinaltam romedeket is, igaz kazettasat, sot, a terhessegemet is az mutatta ki szepen erosen mikor valoban babat vartam, marmint varok, mert meg mindig tart :)

Viszont ami remenyre adhat okot, hogy a gorbed egesz szep, szoval en meg nem adnam fel, sokaknak jelentett idon tuli pozi is babat. De en a helyedben meg varnek a tesztelessel most egy par napot. Addigra ugyis kiderul megjon e vagy sem, es legalabb nem dobalsz ki penzt tesztekre feleslegesen.

Egyet viszont kerdeznek. A pco/ir-edet kezelik rendesen? Tehat csinalod a 3-as kezelest? (gyogyszer mozgas dieta). Mert azt kell mondjam anelkul a closty sem fog erni semmit, sot inkabb art mint hasznal. En is IR-es vagyok, tavaly juliusban derult ki, de en a nogyogyaszt ugy ahogy van kihagytam a "bulibol", es csak az endodoki utasitasait kovettem, karacsonykor teszteltem pozit, es nem volt szuksegem semmilyen beavatkozasra, meg hormonkezelesre meg stimura.

2013. márc. 10. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!