Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ugye pozitív? Mondjátok, hogy...

Ugye pozitív? Mondjátok, hogy pozitív!

Figyelt kérdés

[link]


PCOS, IR. Második stimus hónap, Closty-val, Fostimonnal, Choragonnal a 12. napon. Délelőtt 9:30-kor kaptam meg, délután erős görcsöt éreztem, szerintem akkor repedt meg. Szerdán a doki UH alapján azt mondta, megrepedt. Ez a ma reggeli tesztem, MariaRomed. 25.ös. Utrot is használok, gondoltam, ha nincs miért, abbahagyom. Mikor megcsináltam a tesztet, nem jött ki rögtön semmi, kidobtam. elmentünk boltba, mikor megjöttünk, csak nem hagyott nyugodni, és tudom, gáz, de kikukáztam. És látunk rajta egy csíkot. Sajnos 2,5 éve már volt hamis pozitívom, Medilab. 2x is. Ugye ez nem az? Nincs túl jó fényképezőgépünk, így ennyi telik tőle, de talán kivehető a lényeg.... azt tervezem, hogy holnapreggel digitális clearblueval is megpróbálom, ha az is jelez, bizakodhatok, ugye? A Choragon már nem csapja be a tesztet ennyi idő után, ugye? Ha 12. napon megrepedt, ez már a 13. DPO.


2013. márc. 10. 08:44
1 2 3 4 5 6
 11/54 anonim ***** válasza:
Valami MINTHA lenne rajta...( a 2.válaszoló vagyok) nekem volt ilyen romed tesztem igazából csak akkor mutatott pozit mikor valóban terhes voltam (3 kicsim van) de ugye mikor nem voltam terhes akkor nem csináltam tesztet szóval ez nem reprezentatív.
2013. márc. 10. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/54 anonim ***** válasza:
Engem is becsapott már a Romed, szerintem mielőtt teljesen beleéled magad, holnap reggel csinálj másikat. Én drukkolok ezerrel, reméljük holnap a másik fajta is 2 csíkos lesz!
2013. márc. 10. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/54 A kérdező kommentje:
Hát, most hogy száll fel a lila köd, és nézem a görbém, valószínű, hogy nekem is fals pozitívat mutat. De hogy miért??? És a Medialb ugyanilyen semmire való. Botrányos szerintem.
2013. márc. 10. 09:08
 14/54 anonim ***** válasza:

Bocsi nem vagyok egy nagy görbés (kétszer vezettem eddig életemben de mivel alulműködik a pajzsmirigyem így semmi jellegzetességet nem mutatott akkor sem mikor terhes voltam ) de a zöld függőleges a peteérés elvileg? Ha igen akkor aznap miért nem voltatok együtt( (nem kutakodni akarok csak szeretnék a görbén eligazodni) a másik hogy ott ahol esett a hőd (5-vagy 6.) nem lehet hogy ott volt peteérésed akkor viszont meg most még hiába tesztelsz?

Ha márc.1 volt a peteérés még akkor is simán lehet hogy hiába tesztelsz, nekem 2 terhességet is 13.dpon mutatott először ISZONYÚ halványan a 10 es teszt!

2013. márc. 10. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/54 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, a PÉ biztosan 12-14. nap között volt, hiszen a 12. napon kaptam meg a tüszőrepesztőt, aznap délután görcsöltem, a 14. napon pedig az UH után azt mondta az orvosom, hogy megrepedt. Tehát én magam sem értem, miért rendetlenkedik a görbém...
2013. márc. 10. 09:16
 16/54 anonim ***** válasza:

Komolyan ezeket olvasva megkérdőjelezném, ami a tesztekre van írva, hogy 99,999999% biztosság. Ez a Romed, Medilab, Predictor még ráadásul a Clearblueról is olvastam rosszat.

Akkor egyből 10 tesztet kéne venni? És a többségi eredmény dönt?

Nem azt várja el az ember, hogy hangyányi hormonszinteket is kimutasson, de ha már egyszer poz. akkor ne csak értelmetlen csalódást okozzon!

Én is örültem volna a helyedben, ez a teszt pozitívnak tűnt!

2013. márc. 10. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/54 anonim ***** válasza:
100%

Én a helyedben nem foglalkoznék sem a Romed,sem a Medi-Lab teszttel.Csinálnék egy CB digitálisat.Tudom,hogy nem olcsó,de szerintem a legmegbízhatóbb,és ennél a tesztnél nincs olyan,hogy "van csík,nincs csík",hanem egyértelműen kiírja az eredményt.És ahhoz képest,hogy nem a legérzékenyebb teszt,nekem már nem várt előtt 2 nappal kimutatta a babát.


(8-as voltam)

2013. márc. 10. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/54 anonim ***** válasza:
100%
Jah,és a CB tesztek közül CSAKIS a digitálisat javaslom,mert egy másik fajtája szintén csapott már be emberkéket.(8-as)
2013. márc. 10. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/54 anonim ***** válasza:
Igaza van a 17 esnek
2013. márc. 10. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/54 anonim ***** válasza:
Ez tényleg pozitívnak tűnik de na... Szurkolok, hogy a holnapi is pozi legyen!!
2013. márc. 10. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!