Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha a mai,14. napon 18 mm-es a...

Ha a mai,14. napon 18 mm-es a tüsző, akkor mennyi az esély rá, hogy meg is reped? Vagy előfordulhat, hogy nem?

Figyelt kérdés
Tegnap még negatív volt az ovu tesztem, az normális?
2013. jan. 21. 12:54
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/89 A kérdező kommentje:

Azt hiszem most adom fel a dolgot... Ma reggel is csináltam egy tesztet, mondván ha már ennyi van a szekrényben... Hát persze negatív lett! Szerintem nekem ebben a hónapban sem jött össze... Azért most már ha csak halványkán is, de pozitívnak kellene lennie egy 10-es érzékenységű tesztnek, nem?!?! :(( Viszont legalább nem várom feleslegesen a csodát... Tudom, amíg nem jön meg, addig van remény... viszont nagy pofáraesés talán így már nem lesz, előkészítem magamnak a hírt! :)

Veled mi újság? Azóta sincs semmi?? Nagyon szorítok ám!!!!!!!!!! :))

2013. febr. 5. 05:41
 82/89 anonim ***** válasza:
100%
Megjött most, szakad ..... sírok mint egy hülye!!! Kegyetlen érzés miért nem annyira rég óta várok rá és még mindig nem!!! Mik voltak akkor ezek az érzések mert ez nem mestruációs görcs volt az nem ilyen!Elegem van sose többet nem áltatom magam mert most hiába volt más ugyan úgy megjött!!!Ez volt az utolsó tiszta nevetséges vagyok már!Most vérvételre kell mennem a 3. napon és a 19. napon utána vissza a doki és valószínú fogamzás gátlót kapok a bajomra még nem biztos csak felvetette a doki egy pár hónapig!Nem tudok mit csinálni ez van!El vagyok keseredve nagyon! Fel a fejjel neked még ott a remény!! Nekem már igaz nem de kívánom hogy sikerüljön!üdv E.
2013. febr. 5. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/89 A kérdező kommentje:

Nagyon-nagyon-nagyon sajnálom!!!!!!!! Nem mondom, hogy ne legyél elkeseredve, mert tudom, hogy ilyenkor egy világ omlik össze... Lehet, hogy mégis igaza volt a dokidnak és sok a 8,5 mm-es nyálkahártya??? Szerintem nálam sem jött össze, nagyon erős görcseim vannak, egyértelműen mensis görcsök, ez terhességhez túl erős.... Át is kell mennem a boltba, mert semmi nincs nálam, ha megjönne.. Nekem csak azért nem jött még meg, mert volt köztünk pár nap eltérés az ovukor! Viszont akkor legalább most már rendesen kivizsgálnak, és reméljük kiderül az oka, hogy miért nem jön össze a baba... A pajzsmirigyed jól működik??? Nekem pl. az sem tökéletes, legutóbb 2,53 volt, ami elvileg sok a babához, de az endrokrin dokim azt mondta, hogy teljesen jó érték és nem ad rá semmit!!! :(

Nincs kedved email-ben tartani velem a kapcsolatot? Csak hogy tudjuk egymásban tartani a lelket és ebből a hónapból okulva ne hagyjuk "elszállni" a másikat... Ne haragudj én tényleg azt hittem, hogy most sikerül, mert hiszen minden tökéletes volt!!!!!!!!!!!!!!!! :((

2013. febr. 5. 07:33
 84/89 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon aranyos vagy, köszi hogy így együtt érzel velem jól esik! Most már jobb a kedvem reggel sírtam hogy miért nem tud sikerülni már az ég szerelmére, de azóta beszéltem itt bent egy kollégával és jobb kedvre derített!TÉnyleg nagyon rossz érzés , de okultam belőle hogy ennek a szurka érzésnek se hidjek mert úgy tűnik nekem hol így hol úgy jelez a menszesz, az a tuti terhességi jel ha meg sem jön egyátalán!Meg persze a + teszt!Amire úgy tűnik nekem sokat kell várnom!Nagyon félek hogy megint fog.gátlót kapok a bajomra!Nem akarok újra ez tette tönkre a ciklusomat és ez javítaná meg?? Persze nagyon jó volna a kapcsolatot tartani! Nagyon jó lenne beszélni néha egymással hogy kinek hogy alakul, hát ... most tényleg nagyon elgoldolkodtam azon hogy tényleg vastag volt a 8,5mm mnyhártya nem tudom remélem csak hogy lehet vékonyítani, annyit mondott az ultrahangos orvos hogy fele ennyinek kellene lennie ovukor és menszesz elejére kellene 10mm köré vastagodni mert ez peteéréstől kezdve vastagszik mmeket minden nap... hát én már tényleg nem tudom mire gondoljak!Csak reménykedem benne hogy hamarosan anya lehetek!Nem lesz tesz-vesz városos könyvecske se és kibabruha sem! Az e-mail címem s.edina87@freemail.hu ! Írj!Nagy ölelés Neked!!! Én még azért szurkolok érted!Edina
2013. febr. 5. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/89 A kérdező kommentje:
Írtam neked emailt! :)
2013. febr. 5. 09:08
 86/89 anonim ***** válasza:
100%

Mi történt azóta csajok?


Remélem mindkettőtoknek sikerült a baba :)

2018. okt. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/89 anonim ***** válasza:
100%
2013.márciusában clostlybegit szedése mellett megfogant első kisfiam! Utána á 1.5 évre szintén closti+pregnyl injekció kurás 6 hós kezelés után abban a hónapban mikor abbahagytuk a kezelést akkor fogant meg 2. Kisfiam! :) rá 9 hónapra pedig természetesen minden nélkül meglepett minket kicsike fiúnk Gergely! Szó szerint elengedtem nem terveztünk többet de hála Istennek jött Ő is hozzánk!
2018. okt. 9. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/89 anonim ***** válasza:

Dejó :) jó ilyet hallani, hogy vegulis 3 lett 5 év alatt :))

Te a kérdező vagy?

2018. okt. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/89 anonim ***** válasza:

Nem! Hasonló értékeink voltak!

:)

2018. okt. 16. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!