Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha a mai,14. napon 18 mm-es a...

Ha a mai,14. napon 18 mm-es a tüsző, akkor mennyi az esély rá, hogy meg is reped? Vagy előfordulhat, hogy nem?

Figyelt kérdés
Tegnap még negatív volt az ovu tesztem, az normális?
2013. jan. 21. 12:54
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/89 A kérdező kommentje:

Hát akkor túlteljesítjük a tervet rendesen, kapásból nagycsaládosok lennénk.... :)) Azt hiszem a férjem befonná a szemöldökét, de lehet én is... :D

Hát nagyon kíváncsi vagyok már én is rá! Azt már most tudom, hogy nem fogom tudni kivárni a nem várt napját, hanem előtte elkezdek majd tesztelgetni. Vettem a vaterán egy rakás 10-es érzékenységű tesztet! :)

Te mikor tesztelsz először??

2013. jan. 28. 10:21
 42/89 anonim ***** válasza:
Ez jó :D biztos sokkot kapna hogy egyszerre 2-t gyúrtatok össze :D Kívánom a legjobbakat! Én befejeztem a tesztelgetést a patika ez alatt az egy év alatt belőlem gazdagodott meg annyi tesztet vettem már :D Úgy hogy várok egyértelmű lesz ha terhes vagyok úgysem jön meg, vagy csak maszatolok nekem már az is jel mert belőlem mindig szakad bocsi a nyers leírásért!
2013. jan. 28. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/89 A kérdező kommentje:

Ezért nem vettem én sem patikában, mert iszonyú drága, főleg az érzékeny tesztek. Ovu tesztet mindenképp akartam rendelni és ennél a srácnál össze lehetett válogatni, hogy mennyi ovu és mennyi terhességi tesztet szeretnél és milyen érzékenységűt, 50 Ft-ra jött ki darabja, mert én (okulva az elmúlt időszakból) nagy mennyiségben rendeltem (összesen 100 db-ot). Azért is rendeltem ilyen sokat, mert elszámolható egészségpénztárban, így egyszerre letudtam egy időre, nem kell mindig rendelgetnem.

Az lenne az igazi, ha februárban eladhatnám a felesleget! :))

2013. jan. 28. 10:32
 44/89 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Én is kívánom Neked a legjobbakat! :))
2013. jan. 28. 10:47
 45/89 anonim ***** válasza:
100%
úgy igen tényleg megérte de még hogy megérte én 2500.- vettem 5 db ovu lesztet a terhességiből a legolcsóbb is 700.- volt így az tényleg nagyon jó ár!Viszont akkor sem kezdek tesztelgetni mert nem adok sok esélyt magamnak, reménykedem igaz, de ha már ilyen rég óta nem sikerült és ugye ki is derült a gondom hogy a jobb petefészkem nem is működik :( nem sok reményt látok! DE legalább a bal petefészkemben volt egy 19mm tüsző 8,5 mm nyákkal a középidőben ez azért még éltet!!!!!
2013. jan. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/89 anonim ***** válasza:
már kevesebb mint 1 hát és kiderül!!!! :):):)
2013. jan. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/89 anonim ***** válasza:
hét!!! már megint félre írtam :D
2013. jan. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/89 anonim ***** válasza:
még a végén kiderül hogy diszlekszás is vagyok :D
2013. jan. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/89 A kérdező kommentje:

Semmi gond, így is értem ám, mit szeretnél írni! :)

Teljesen jó esélyeink vannak szerintem! :) Már nagyon várom a jövő hetet! :)


Szorítok érted ezerrel!!!!!! :)

2013. jan. 28. 13:03
 50/89 anonim ***** válasza:
100%
ÉÉÉÉÉN ISSS!!!!! Egy nagy kalappal!!!!!!!! :)
2013. jan. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!