Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha a mai,14. napon 18 mm-es a...

Ha a mai,14. napon 18 mm-es a tüsző, akkor mennyi az esély rá, hogy meg is reped? Vagy előfordulhat, hogy nem?

Figyelt kérdés
Tegnap még negatív volt az ovu tesztem, az normális?
2013. jan. 21. 12:54
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/89 A kérdező kommentje:

Tegnap este már szinte azonnal előjött a tesztcsík és nagyon erősen, a kontroll csíknál jóval erősebben. Tegnapelőtt is erősebb volt kicsivel, de várni kellett rá hogy megerősödjön, tegnap meg rögtön előjött, pillanatok alatt egyértelmű volt az eredmény. Viszont ma reggel is ugyan olyan erős pozitív volt... Nem kellett volna már halványodnia?? Este azért csinálok egyet, hátha halványabb lesz! :)

Annyi hogy ma már nincsenek ovu fájdalmaim, tegnap lépni, leülni is alig tudtam, olyan erősen görcsölt a petefészkem, minden lépésnél belenyilalt. Nagyon jó lenne ha összejönne :))

2013. jan. 25. 11:45
 32/89 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodj meg nem lesz semmi baj, ma estére biztosan halvány lesz vagy teljesen negatív ovu után olvastam hogy a halvány tesz már negatívnak számít!Az a lényeg hogy ne legyen egyforma erős! :) Biztos vagyok benne hogy nem lesz baj!Pont jókor időzítettetek! Képzeld lehet hülyének nézel de néztem most interneten Tesz-vesz városos könyvet!Alig várom már hogy vehessek egyet!:) a kisbabámnak meg persze magamnak!Annyira aranyos olyan jó volna lapozgatnom neki!Nagyon vágyom már egy kisbabára!!!!!! Gondoltam megveszem, de milyen hülyén néz már ki veszek magamnak egy mesekönyvet a párom biztos kinevetne hogy minek!Ha lesz babám lesz mire fogni hogy miért kell a Tesz-vesz város :)
2013. jan. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/89 anonim ***** válasza:
100%

[link]

ha van kedved nézd meg van benne 2 oldal is a mesekönyvből! Annyira vágyom rá hogy kismama és anyuka lehessek! Olyan rég óta vágyom rá!!! :)

2013. jan. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/89 A kérdező kommentje:

Nekem már van egy 4 éves kisfiam, ő első próbálkozásra összejött. Csak passogtunk a férjemmel amikor pozitív lett a teszt.. :) Utána fog.gátlót szedtem én is (igaz anno a terhességem előtt is), tavaly januárban hagytam abba és utána totál összekavarodott a ciklusom... Erre kezdtem el szedni a premenst, két hónapja szedem és úgy tűnik segít.

Decemberben kezdtük a kivizsgálásokat, ezért voltam most ultrahangon is!

Egyáltalán nem nézlek hülyének a könyv és az ábrándozások miatt! Ez természetes! Nagyon vágysz már babára, megértem!!!!! :))

2013. jan. 25. 13:02
 35/89 anonim ***** válasza:
Nagyon vágyom már rá igen, szerintem sokan vagyunk ebben a cipőben!Szívesen nézegetnék már babaruhákat is!Nekem tuti lányom lesz, csak egy lány várat ennyit magára!:))))
2013. jan. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/89 A kérdező kommentje:

Csináltam újabb tesztet, tényleg halványodott. Még mindig látványos, de már halványabb mint reggel volt! :))) Megnyugodtam, így van esély...

Eljön az is, nemsokára babázhatsz, meglátod!! :) Hát ha ezt az elvet követjük, akkor nekem is lányom lesz majd! :)

2013. jan. 25. 18:26
 37/89 anonim ***** válasza:
:) Úgy legyen! Csak jönne már!!! Az se baj ha ketten vannak azt se bánnám már! Utána jöhetne sorba a tönni :)) Nagyon kíváncsi vagyok hogy kinek hogy alakul ez a hónap!! Kedves kérdező neked mikor van a nemvárt napja?? Én a hét vége fele nem várom! Szurkolok mindenkiért!
2013. jan. 28. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/89 anonim ***** válasza:
félreírtam jöhetne sorra a többi!!! :)
2013. jan. 28. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/89 A kérdező kommentje:

Hát én már nem tudom mi van.... Pénteken este csináltam még egy ovu tesztet, csak hogy megnyugodjak, hogy negatív lett... Hát nem mondhatnám hogy negatív volt, nagyon erősen előjött a tesztcsík, erősebben mint reggel... :(

Szombat estére már negatív volt mondjuk, de így is 2,5-3 napig volt pozitív. Már arra is gondoltam, hogy nem lehet-e az, hogy mind a két tüsző megérett és azért volt ilyen sokáig pozitív az ovu teszt. Ugye a 14. napon volt egy 18 és egy 14 mm-es tüszőm, de az ovu teszt a 17. 18.,19. napon lett pozitív, addigra lehet nőtt annyit a másik tüsző is hogy meg tudjon repedni.... Hát nem tudom...

Elvileg február 4-re nem várnám, ha 28 nappal számolunk, de mivel a 17. napon lett pozitív az ovu teszt, így 3-4 napot csúszik sajnos...

2013. jan. 28. 09:15
 40/89 anonim ***** válasza:
Hát akkor lehetséges hogy azért volt olyan sokáig +. Így lehet ikrek lesznek :) Nagyon kíváncsi vagyok! Én 3. nem várom!Addigis győzzem kivárni mi lesz!!! :)
2013. jan. 28. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!