Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha a mai,14. napon 18 mm-es a...

Ha a mai,14. napon 18 mm-es a tüsző, akkor mennyi az esély rá, hogy meg is reped? Vagy előfordulhat, hogy nem?

Figyelt kérdés
Tegnap még negatív volt az ovu tesztem, az normális?
2013. jan. 21. 12:54
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/89 anonim ***** válasza:
100%
4,5 évig küzdöttünk a fiunkért kismillió orvosnál voltam és a 10mm körli nyálkahártyámat mindegyik mindig jónak mondta tüszőrepikor. A beágyazódási időszakban nekem 15-20mmes volt már.
2013. jan. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/89 A kérdező kommentje:
9. válaszoló! Köszi, aranyos vagy! :) Sajnos megvolt a szexi fehérnemű, de valahogy most nem volt ráhangolódva a dologra meg fáradt is volt, így inkább összebújós-beszélgetős este lett belőle. Nem akartam erőltetni (már ha ezt lehet egyáltalán)... Így viszont, hogy ma még erősebb lett az ovu tesztem, kaptunk még egy esélyt! :)
2013. jan. 24. 18:40
 23/89 A kérdező kommentje:
19. Nagyon szorítok Nektek, hogy sikerüljön a lombik! Vagyis sikerülni fog és kész!!!!!!!!!!!!!! :)) Csak pozitívan!!!
2013. jan. 24. 18:41
 24/89 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok! Nem akarom tovább feszegetni csak Utánajártam és még az orvosok közt is megoszlik a vélemény erről a méhnyálkahártyás témáról!Sőt nem ad egzakt eredményt a teherbe esés esélyére vonatkozólag. Igazatok volt! Nagyon sok sikert kívánok minden babára várónak itt! Remélem beteljesül a vágyatok idén!
2013. jan. 25. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/89 A kérdező kommentje:
A spermiumok 72 óráig elvileg életképesek, úgyhogy lehet hogy meglesz az a baba nálatok ebben a hónapban! :))
2013. jan. 25. 08:52
 26/89 anonim ***** válasza:
Úgy legyen :) Szurkolok mindenkinek nagyon!!!!!! Azért megírjuk mi lett az eredmény!?? Főleg így hogy megegyeztek majdnem a "paramétereink :D
2013. jan. 25. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/89 A kérdező kommentje:

Hát persze!!! :)) Én is nagyon kíváncsi vagyok mire jutunk majd!? :))

Csináltam ma reggel egy ovu tesztet és még mindig pozitív volt... Remélem estére negatív lesz, mert tegnap este voltunk együtt a párommal, örülnék ha eredményes lenne!!!!! :))

2013. jan. 25. 09:26
 28/89 anonim ***** válasza:
Az pont tökéletes időzítés!!!! :) Most már mindent megtettetek az ügy érdekében!! Remélem 2 hét múlva + lesz a teszt!!!!!
2013. jan. 25. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/89 A kérdező kommentje:
Hát jó lenne, ha már negatív lenne, mert ha majd csak holnap lesz pozi, és még onnan 24-36 óra az ovu... akkor lehet lecsúszunk róla...
2013. jan. 25. 10:23
 30/89 anonim ***** válasza:
A csíkok között láttál küölnbséget? Úgy értem volt olyan nap amikor kevésbé volt erős a második csík ? Én onnan tudtam hogy aznap van ovum hogy ellőttem egyik nap az majdnem olyan erős lett, az ovu napján már erősebb volt szinte mint a controll csík és a 3. nap már negatív lett! Ne légy ideges a párod katonái már ott állnak készenlétben a tüsződ mellett! Szerintem pont jókor voltatok együtt! Jók az esélyeid! üdv
2013. jan. 25. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!