Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha a mai,14. napon 18 mm-es a...

Ha a mai,14. napon 18 mm-es a tüsző, akkor mennyi az esély rá, hogy meg is reped? Vagy előfordulhat, hogy nem?

Figyelt kérdés
Tegnap még negatív volt az ovu tesztem, az normális?
2013. jan. 21. 12:54
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/89 anonim ***** válasza:
Elfelejtettem írni hogy 10 éve vagyunk együtt ez lenne az első babánk, és 2 éve nem szedem a gyógyszert (AMI tönkretette a szervezetem) és 1 éve lassan próbálkozunk a babával... de nem jön pont e miatt!!25 éves vagyok! Tegnap előtt kiderült hogy a jobb petefészkem nem dolgozik a bal petefészkemben volt a 19mm tüsző ami már tegnap hajnalvan tuti megrepedt mert tegnap este - lett az ovu teszt és mi sem szexeltünk csak vasárnap este!De én már belefáradtam az egészbe most a kivizsgáláson van a hangsúly azon hogy meggyógyuljak így nem is számítok babára mert ha eddig nem jött nem tudom mitől is jönne ezután.. majd ha meggyógyítanak, beindítják a jobb petefészkemet és levékonyítját a méhnyálkahártyát szerintem clostyval (de majd az orvos eldönti ) akkor jönni fog a baba azonnal! És ez nemsokára lesz tudom 1-2-3 hónap és én is lehetek kismama nagyon REMÉLEM!!írj azért légyszi hogy mi lett az eredmény én is megírom!üdv
2013. jan. 24. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/89 anonim ***** válasza:
Hát pedig ez nem igaz. Tüszőrepedéskor 10mm körül kell lennie a nyálkahártyának.
2013. jan. 24. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/89 anonim ***** válasza:

Kérdés:

Hány milliméteresnek kell minimum lennie a méhnyálkahártyának, és a tüszőnek, hogy létrejöhessen a terhesség?

Válasz:

Az érett tüsző átmérője általában eléri a 20 mm-t, ha stimuláló gyógyszeres kezelés volt, akár a dupláját normálisan is. A méhnyálkahártya más valami. Az a ciklus során felépül, majd - ha nem volt fogamzás - lelökődik. Ez a menstruáció. A ciklus közepén, peteéréskor alig 1-2 mm vastag, és épp a petekilökődés hormonális lökése, a beinduló gesztagén hormon termelődés alakítja át olyanná, ami a megtermékenyített - és csak napokkal később oda érkező - petét befogadja. A méhnyálkahártya állapota tehát a szervezeti hormonok függvénye.

Dr. Nagy László

2013. jan. 24. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/89 anonim ***** válasza:
Várjunk csak ez fokozatosan épül fel ahogy az előző mondja! A spermium egy vastag nyálkahártyán nem jut át olyan esélyel mint egy nomális nyálkahártyánál, és tüszőrepedés után ahogy felszabadul a hormon onnantól vastagodik napról napra! Én már 1 éve várok a csodára hiába mert túl vastag sajnos a nemvárt előtt kell lennie addigra kell megvastagodnia kb 10 mm-esre hisz napról napra miliméterekkel nő, hogy a baba beletapadhasson!Mert csak olyan vastagságúba tud!
2013. jan. 24. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/89 A kérdező kommentje:

Találtam egy kérdést, ahol a legtöbb válaszolónak szintén 8 mm körüli az értéke ovu tájékán. Ez persze nem azt jelenti hogy ez a jó... Na, majd megkérdezek egy orvost valamelyik webbeteg oldalon! :)



http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..

2013. jan. 24. 12:29
 16/89 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nekem is van esélyem arra hogy kismama legyek??? TÉNÍLEG igaz lehet ez?? Nem akarom beleélni magam feleslegesen.... nagyon boldog lennék kedves kérdező egyformán indulunk akkor ebben a hónapban hisz majdnem minden egyezik! :)
2013. jan. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/89 anonim ***** válasza:
100%

Ezt nem hiszem el csajok!!!!


Higgyétek már el, hogy ovulációkor szuper a 8mm-es nyálkahártya!


Én már több inszemináción vagyok túl és mikor a tüszőrepedés napján megnézte a doki a nyálkahártyámat és 8mm-es volt, tapsolt örömében, hiszen az tökéletes!!!!!


Minél vastagabb, annál jobb!


A spermának nem a nyálkahártyán kell átjutnia, úr Isten, hanem a méhszájon kell feljutnia és a petevezetéken kersztül fel a kiszabaduló petesejtig!!!!


A nyálkahártya a beágyazódáshoz kell, méghozzá minimum 8-10mm-esnek kell lennie, de minél vastagabb, annál jobb!!!!!


Végszó! szuper a 8 mm körüli nyálkahártya a tüszőrepedésnél :)


Hurrá babásodjuk!!!

2013. jan. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/89 A kérdező kommentje:

Hát nagyon szuper! Akkor most minden tökéletes!! Most már teljesen megnyugodtam!!! Innentől nem rajtam múlik a dolog... :)

Ma még erősebb lett az ovu tesztem, úgyhogy nem csúsztunk le semmiről, este izzítom apát, aztán meglátjuk mi lesz 14 nap múlva! :))

Nagyon szorítok Neked, mindenképpen maradjunk kapcsolatban, nagyon kíváncsi vagyok mire jutunk a végén!? :)

Az utolsónak hálás köszönet az információkért, tényleg nagyon hasznos volt a válaszod!!!!!!!!!! Mielőbbi babásodást Neked is!!!!!!!!!!!! :)))

2013. jan. 24. 13:53
 19/89 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó vagyok, nagyon-nagyon drukkolok Neked!

Én úgy döntöttem, hogy belevágok a lombikba!!!!! Nekem baba kell!!!!


Írj majd feltétlenül, hogy összejött-e a pici, jó?

2013. jan. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/89 anonim ***** válasza:
100%
Már telesen összezavarodtam... Nagyon örülök azért hogy bíztatókat írtok! Akkor mégsem vagyok selejt :) De akkor nem értem miért mondta a doktor úr hogy túl vastag, megkérdezem legközelebb tőle! Légyszi írjatok hogy kivel mi lett nagyon jó volna tudni kinek sikerült ez a hónap! Lányok még segítenétek nekem abban hogy mi a véleményetek arról hogy vasárnap voltunk együtt a tüszőt pedig kedden látták abból lehet baba? Vagy most arról már leszúsztunk? Jobb lett volna ha még kedden is rádolgozunk?
2013. jan. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!