Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha a mai,14. napon 18 mm-es a...

Ha a mai,14. napon 18 mm-es a tüsző, akkor mennyi az esély rá, hogy meg is reped? Vagy előfordulhat, hogy nem?

Figyelt kérdés
Tegnap még negatív volt az ovu tesztem, az normális?
2013. jan. 21. 12:54
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/89 anonim ***** válasza:
100%
20mm körül repednek meg, de persze nem biztos, hogy megreped.
2013. jan. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/89 anonim ***** válasza:

Még nem fog repedni, majd 20-24mm között.

Tehát még nem is kell pozitívnak lennie az ovutesztnek.

2013. jan. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/89 A kérdező kommentje:

Ok, értem, köszönöm! :)

Akkor 1-2 nap múlva elvileg meglesz az ovu! :) (remélem)

2013. jan. 21. 15:17
 4/89 anonim ***** válasza:
19-21mm optimális ezek már megrepednek tegnap mondta nekem is az orvos! A méhnyálkahártyád milyen vastag volt megkérdezhetem? Nekem tegnap volt a 13. napon 19 mm tüsző és 8,5 mm méhnyálkahártya azt mondta a doktor hogy ez túl vastag sajnos :( nekem nem sok esély van a babára... viszont a tüsző az szép, reménykedem nagyon! Írj légyszi ha tudsz , üdv.
2013. jan. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/89 A kérdező kommentje:
Mi az hogy túl vastag?? Nekem is 8,5 mm volt a méhnyálkahártya vastagsága! Majdnem egyeznek az adataink! :)
2013. jan. 23. 15:01
 6/89 A kérdező kommentje:

Akkor jól értem? Tehát akkor az nagyon valószínű, hogy megreped, igaz? De mi a baj ezzel a vastagságú méhnyálkahártyával?? Én úgy örültem amikor megkaptam a papíromat, mert azt hittem nagyon vékonyka lesz, van amikor csak 1-1,5 napig vérzek és ezzel vége is a menstruációmnak!

De ez a méhnyálkahártya... Nekem nem mondta a vizsgáló ultrahangos, hogy ez problémát jelentene...

Ti mióta próbálkoztok?

2013. jan. 23. 15:34
 7/89 anonim ***** válasza:
100%
A 8.5 mm egyàltalán nem vastag, pont ideàlis a beágyazódáshoz minimum 10 mm kell.
2013. jan. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/89 A kérdező kommentje:
Ma este lett pozitiv az ovu tesztem, viszont a férjem bemondta az unalmast (fáradtságra hivatkozva a tv-ét bámulja)! Kicsit se vagyok ideges (vagy talán inkább csalódott)... Hétfön este voltunk utoljara együtt,kevés az esélye h gyerek lesz belöle! :(
2013. jan. 23. 22:32
 9/89 anonim ***** válasza:
100%
Ha ma pozitív az ovu teszt az azt jelenti, hogy 24-48 órán belül kell megrepednie, szóval még nem késő. De nem tudom elképzelni, hogy egy szexi fehérneműbe ne tudd elcsábítani a férjed.
2013. jan. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/89 anonim ***** válasza:
74%
Szia! Én vagyok a tegnap 14:40-es :) Bocsi hogy csak most írok de otthon nincs netem! A vastag mnyhártya azért nem jó mert a peteéréskor 1-2 mm kell lenni hogy a spermiumok oda tudjanak menni a petesejthez, tüszőhöz ami nekünk ügye 18-19mm volt !Ami tökéletes! mivel nekem sajnos 8,5mm volt a méhnyálkahártya a spermiumok nem igen tudnak ezen átvergődni azt mondta nekem az ultrahangos orvos aki szaktekintély és egy nagyon kedves orvos hogy menszesz előtt kellene 8-10mm vastag nyálkahártyának lenni!Amibe a baba szépen meg tud tapadni! Peteéréstől kell elkezdeni vastagodni a nyálkahártyának és nem addigra kell olyan vastagnak lenni hogy ne tudja a párod katonája áttörni! Ezért vagyok én is elkenődve! Az se jó ha vastag az se jó ha vékony! Csodák azért vannak lehet a te párodnak olyan katonái vannak hogy nincs előttük gát!Reménykedem az én páromban is nagyon!De sajnos tisztában vagyok azzal hogy nem sok az esély így...
2013. jan. 24. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!