Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha a mai,14. napon 18 mm-es a...

Ha a mai,14. napon 18 mm-es a tüsző, akkor mennyi az esély rá, hogy meg is reped? Vagy előfordulhat, hogy nem?

Figyelt kérdés
Tegnap még negatív volt az ovu tesztem, az normális?
2013. jan. 21. 12:54
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/89 A kérdező kommentje:
Örülök! :) Hétfőn reggel tesztelsz?
2013. jan. 31. 10:34
 62/89 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha addig nem jön meg nagyon fájnak a cicieim és a hasam is kezdi már nekem lehet nem kell tesztelgetnem! :( ....
2013. jan. 31. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/89 A kérdező kommentje:
Nem akarok hiú ábrándokat kelteni benned, de ez lehet terhes tünet is. Nekem anno amikor a fiamat vártam, teljesen ezek a tüneteim voltak. Fájdogált a cicim és mintha meg akarna jönni... Totál becsapós!!! Szóval még bármi lehet!!!!!! :))
2013. jan. 31. 14:10
 64/89 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg?? Olyanokat beleszúr de csak a bal oldali petefészkemnél pont ahol látták a tüszőt na ott ... pl most is szúr szabályosan! Kezdek tényleg izgulni hogy ne jöjjön már meg egyikünknek sem!!! Szeretnék Tesz-vesz városos mesekönyveket venni van 10-et :D:D:D és sok sok babaruhát kis kockás ingecskét vagy rózsaszín babaruhát :)
2013. jan. 31. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/89 A kérdező kommentje:
Az jó jel ha beleszúr, hiszen ott az összeesett tüsző dolgozik, az termeli a hormont a babának (reméljük)!!! Én is nagyon örülnék ha mind a kettőnknek sikerülne!!!!!!!!!!!!!!! :))) Hát, minimum 10 Tesz-Vesz város-os könyvet kell venned akkor.... :))) Sok mesét igényelnek ezek a kis lurkók!!!! :) Igaz az én fiam fél éve ugyanazt a mesét olvastatja el velem minden áldott este. A könyv már csak dísznek van a kezemben, kívülről tudom az egészet! :))
2013. jan. 31. 14:29
 66/89 anonim ***** válasza:
100%
:)) Nagyon aranyos! Olyan jó volna ha + lenne!!! :) álmodozgatom egy kicsit :)
2013. jan. 31. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/89 A kérdező kommentje:

Olvasgattam este, mert a pasik elaludtak és ezt találtam:


6. “A teszt pozitív lett, de olyan érzésem van, mintha meg akarna jönni, lehet, hogy mégse vagyok terhes?”


Ennek az az oka, hogy a koraterhességi tünetek egy része nagyon hasonlít a “mintha meg akarna jönni”-érzéshez, ugyanolyan típusú enyhe alhasi fájdalmak, illetve a petefészek környékén jelentkező enyhe szurkálás jelentkezhet.


Ez jó jel!! :))

Nekem megint elkezdett fájogatni a hasam... Parázok azért bevallom őszintén! Keresem itt a pozitív dolgokat, hogy megnyugodjak, de közben meg félek, hogy csak ámítom magam.... Azért remélem kellemes meglepi vár minket a hétvégén!!! :)))

2013. jan. 31. 19:19
 68/89 anonim ***** válasza:
100%
Jó reggelt! Én vagyok a Tesz-vesz városos Edina :) Nem kell parázni tényleg nyugi!!! Úgy is a baba dönti el hogy Ő most jönni akar vagy sem :) Remélem a következő héten már a kismama részben írunk!!!
2013. febr. 1. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/89 A kérdező kommentje:

Szia Edina!

Mi újság van Veled? Teszteltél már?

Én ma reggel csináltam egy one step 10-es érzékenységűt, de negatív lett. Ma vagyok a 10. napon. Tudom, tudom korai volt... Majd holnap, vagy holnapután próbálok újra egyet. Egyébként tünetem nincs. A cicijeim fájnak nagyon, de nagyon, de ugye ez lehet bármitől...

2013. febr. 4. 07:45
 70/89 A kérdező kommentje:

Viszont a fejem is elkezdett fájni, ami a mensi előjele volt eddig mindig...

Na mindegy is, majd kiderül... :)

Majd írj hogy mi van Veled!

Üdv: Gitta

2013. febr. 4. 08:15
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!