Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha a mai,14. napon 18 mm-es a...

Ha a mai,14. napon 18 mm-es a tüsző, akkor mennyi az esély rá, hogy meg is reped? Vagy előfordulhat, hogy nem?

Figyelt kérdés
Tegnap még negatív volt az ovu tesztem, az normális?
2013. jan. 21. 12:54
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/89 anonim ***** válasza:
100%
Szia Szia :)) még mindig nem jött meg szombatra nem vártam, de nem merek tesztelni mert félek hogy most is csak késik! ... :( remélem valaki van a dologban nem mensi előjel!Nekem is fájt reggel a fejem, de most már jobb ettem meg ittam egy kávét így most már jól vagyok!Nem merem megcsinálni a tesztet mert nemrég is volt már hogy 2 napot késett beleéltem magam minden nap teszteltem és megjött ezért én várok szerdáig utána megcsinálom a tesztet, tovább már nem fogok várni!Addig is megmarad a remény!!!!! Pénteken úgy sírtam hogy nem sikerül, nem értem miért nem... nem akartam hogy megjöjjön teljesen beparáztam zokogva mondta páromnak hogy nem akarom hogy megjöjjön szombatra miért nem sikerül nekünk a baba, párom teljesen kibukott ettől és ő is elkezdett zokogni hogy hidjem már el neki is ez az álma hogy legyen egy közös babánk, nem láttam még sírni így, rossz volt nagyon!Annyira vágyom rá és ő is ő már 32 éves elmúlt gondolhatod... mondtam hogy én már kis kockás ingeket szeretnék vásárolni vagy rózsaszín ruhácskákat, a 10 db Tesz-vesz városos könyvet is mondtam neki hogy mind megakarom venni!Erre azt mondta hogy jó, és hogy nem fog megjönni - láss csodát még mindig nincs meg HÁL ÉG!!!!!! :) majd kiderül
2013. febr. 4. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/89 anonim ***** válasza:
100%
Edina voltam lemaradt!
2013. febr. 4. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/89 A kérdező kommentje:

De jó!!!!!!!!!!! :))) Úgy örülök!!! Nagyon szorítok Nektek!! Nagyon megérdemelnétek már a babát!!!!!!!!!!! Ne legyél elkeseredve, most biztosan sikerülni fog!!! Muszáj neki és kész!!! :) Minden feltétel tökéletes volt a babához!!!

Szombatra nem vártad? Úgy emlékeztem, hogy azon a héten volt az ovud amikor Nekem, pár nappal előttem, nem? Nekem elvileg 25-én volt, pénteken, Neked meg nem kedden? De lehet, hogy rosszul emlékszem.

Jajj, nagyon várom már hogy pozitívat teszteljünk végre! Milyen jó lenne, ha együtt sikerülne!!! Együtt is szülnénk meg minden? Most már akkor megkérdezem, hogy hova valósi vagy? Hátha egymás szomszédságában lakunk! :) Én győri vagyok! :)

Valamiért most nagyon biztos vagyok abban, hogy összejött, de közben meg parázok is a pofára-eséstől! Jó lenne ha már hétvége lenne és tisztán látnánk a dolgokat... :)

2013. febr. 4. 08:59
 74/89 anonim ***** válasza:
50%
Nagyjából egy időben volt ovunk mert nekem a ciklus.hu-n szombatra írta az ovut, de másik héten kedden voltam ultrahangon és akkor látta az orvos a 19mm tüszőt január 22-én , ami valószínűleg azokban a napokban vagy aznap megrepedt! Nekem rövidek a ciklusaim általában 25nap, de azért is kezdtem el a kivzsgálásokat mert már össze vissza jött meg hol előbb hol 26 napra! Volt egyszer hogy 21 napra jött meg másik hónapban 28-ra, ezért ezt is ki akartam vizsgáltatni most a 26. napnál tartok és nagyon remélem hogy nem fog megjönni tényleg félek a szerdától komolyan!Akkor van a 28. nap ami egy normális ciklus lenne de nálam nem...mert én 25 napra álltam be! nem akarok menstruálni.... :( Budapesttől kb 40km-re lakom Lacházán. Hát sajnos nem itt vagyunk a szomszédban!De így legalább tudunk beszélni :) Annyira boldog lennék ha jó hírrel tudnánk szolgálni egymásnak!!!!! És végre sikerülne a baba!!! :)
2013. febr. 4. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/89 A kérdező kommentje:

Hát én is ugyanebben a cipőben járok. Én is gyógyszert szedtem két évig, a végén már minden félét, mert egyik sem vált be, mire elegünk lett a férjemmel (tavaly januárban) és abbahagytam, mert úgy is babát szerettünk volna. Az első három hónapban nem volt semmi gond, 28-29 napra megjött, aztán lett belőle 32-36 napos ciklus, majd az elmúlt fél évben elkezdte, hogy 25 napokra megjön, ciklus közben vérezgettem meg ilyenek. Én is emiatt mentem le kivizsgálásra, mert nem akartam húzni az időt, mert ha baj van akkor még a helyrehozatalra is kell időt számolni és én már 32 éves vagyok...

Viszont így, hogy biztosan tudjuk, hogy később volt az ovu, szerintem ahhoz kell még adni a 14 napot, mert normál esetben ennyi a luteális fázis. Szerintem amikor huszonyegypár napra véreztünk, valószínűleg nem is volt peteérés. Most viszont az tuti volt, igaz!!?? :)) Szóval én ahhoz adtam a 14 napot, így jön ki a péntek.

Milyen teszted van? Vagy vettél már? Csak mert ha nem elég érzékeny, akkor lehet hogy szerdán még nem fogja kimutatni a babát... Nagyon nagyon kíváncsi vagyok!!! Annyira bízom benne, hogy most összejön!!!!!!!!!! :)

2013. febr. 4. 09:59
 76/89 anonim ***** válasza:
Hát most hogy mondod ha 14 napot adunk hozzá akkor most kedden lesz az 2 hete pont, de lehet hogy az szerdán repedt meg fogalmam sincs!Komolyan mondom nem szeretnék pofára esni olyan szar annyiszor átéltem már!Ezért nem is merem beleélni magamat!Elmúlt már az a szúró érzés múlt héten 3 napot is beleszúrt egy-egy másodpercre időközönként, nem tudtam mire vélni, de úgy elkeserített valaki mondta hogy neki is ez volt és utána el is ment a baba, minek mond ilyet!!! Olyan rosszul esett én nem tudom még hogy terhes vagyok e vagy sem , nem tudom sajnos milyen érzés annak lenni, csak nagyon szeretnék az lenni már végre!Ezek a napok a legrosszabbak az utolsók mert már türelmetlen vagyok nagyon, de tényleg pont ezért nem is csinálok semmi tesztet mert tényleg már a gatyám rá ment annyit csináltam feleslegesen, ezért is nem áltatom magam most sem viszont ha szerdán sem jönne meg már lenne okom örülni... úgy érzem.....
2013. febr. 4. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/89 A kérdező kommentje:

De kedves volt aki ilyen hülyeséget mondott Neked!! Szerintem a kettőnek semmi köze egymáshoz!!!! Én már voltam terhes és ha tudnád, hogy nekem hányszor, de hányszor beleszúrt... és nem ment el a babám!!! Ne is foglalkozz vele!!!!

Igen, ilyenkor már én is nagyon türelmetlen vagyok, ráadásul folyton figyelem magam, ami már kezd számomra is idegesítő lenni, mert minden kicsit méh körüli fájdalommal foglalkozom, holott nem szabadna... Most például totál mensis tüneteim vannak (fájogat a hasam, ami kiborító érzés!! Azt is tudom, hogy az első terhességemnél is volt ilyen, de most akkor is elkeserít a dolog... :(

Én, mivel egy rakás tesztet megvettem, szerintem végigtesztelem a hetet! :) Persze csak ha meg nem jön előbb, mert most tényleg rendesen fáj a hasam... :(

2013. febr. 4. 11:06
 78/89 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj az szerintem , csak jó mert megnyugtatod magad legalább vele! Én is jobban figyelem persze magam, de ezek olyan erős fájó szúrások voltak hogy ezt tuti nem képzeltem be magamnak :) most meg tényleg olyan érzésem van hogy van ott valami olyan furcsa nyomó érzés, ha hátradőlök és kinyújtom a lábam akkor nem zavar... majd meglátjuk mi ez! :) hamarosan kiderül! :)
2013. febr. 4. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/89 A kérdező kommentje:
Hát igen, hamarosan.... de ki bírja ki addig??!!! :)) Nagyon szeretném ha már péntek lenne! :))
2013. febr. 4. 13:23
 80/89 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el én is akkor már többet fogunk tudni! Babásodni akarok veled együtt! :)
2013. febr. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!