Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Csak én vagyok úgy vele, hogy...

Csak én vagyok úgy vele, hogy a nászéjszakán szeretnék teherbeesni?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 6. 15:42
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/72 anonim ***** válasza:
100%
Én egyáltalán nem akartam a nászéjszakánkon és a nászutamon terhes lenni,mert friss házasként még egymásra koncentráltunk inkább.Esküvő után két év múlva babáztunk,és 6 hónap kellett hogy megfoganjon.Bár a kistestvére gyorsabb volt, a zöld út után már ne,m jött meg.60 válaszoló voltam
2012. aug. 31. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/72 anonim ***** válasza:
100%
Ilyet még nem is hallottam...kérdező, jobban jár az a szegény gyerek ha még nem fogan meg pár évig, talán benő a fejed lágya....te jó ég....
2012. aug. 31. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/72 anonim ***** válasza:
81%

Te nem vagy normális...

Oké, hogy jó lenne, ha a nászúton foganna, de ha máskor nem is felelne meg, akkor te igazából nem is akarsz gyereket.

Csak el akarsz vele dicsekedni mindenkinek, hogy mekkora királyak vagytok, mert nászúton csináltatok gyereket.

Jesszus...


Az meg aztán véletlenül se zavarjon, hogy egy nő a ciklusának csak pár napján termékeny. Egy hónapban, ha pont elkapjátok az ovut, és mindketten teljesen egészségesek vagytok, akkor csupán 20%!!!!! az esély a terhességre.

És bizony két hónapnál nem duplázódik ám meg.

2012. szept. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/72 anonim ***** válasza:
50%

Ha a peteeres napjanvan az aktus az mar bizony keso

A legjobb a menses utan 2-3 naponta aktus egesz a peteeresig aznap egy raadas A a ciklus 2. felben a teherbeeses eselye nagyon kicsi.Termeszetessen ez egy normalis ciklusra vonatkozik jo spermium szammal.A spermiumok jo koverek akar 5 napig is varnak a petevezetoben ill mehszajban ha annak nyalkaja megfelelo es atengedi oket ami csak egy par napban van igy.ezen kivul szex utan tilos felugrani es rohanni mosakodni tilos az intim szappan stb szoval bonyolult legjobb egymast szeretni es a veletlenre bizni nem projektelni hanem kivarni.

2012. szept. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/72 anonim ***** válasza:
28%
Hát nem akarok ünneprontó lenni, de egy kisbaba mellett majd elfeljtheted a mindennapi sexet.. hidd el olyan dög fáradt leszel az éjjeli 3-szori szoptatástól, hogy majd örülsz ha élsz... vagy már az is fel fog dobni, ha időd lesz hajat mosni hetente :-). Persze közben megértem a vágyaidat, de a mi esküvőnkön az én férjem olyan részeg volt hajnal 5kor és én olyan dög fáradt, hogy még egymásra nézni sem volt kedvünk :-). Az szép lenne ha azonnal sikerülne, csak ne rontsa el a 2. hónap nászutat a reggeli hányás, émelygés, álmosság, gyengesség és az állandó pisilés, mert ezek a tünetek már a mensi elmaradása után jelentkeznek. sok sikert!!!
2012. szept. 14. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/72 anonim ***** válasza:
100%

"Lesz miböl felnevelni . Biztos hogy Ő az igazi :) . Nem birnám ki nélküle ."

Amilyen hanyag a leendő férj, apa hozzáállása csak az derül ki számomra, hogy Ő tuti kibírná nélküled és fogja is!! Pénzes fickó, te meg egy hülye p.csa vagy! Nem anyának való, aki így gondolkodik (szegény gyerek). Mivel manapság nagyon divatos, a válás, próbálkozzál nyugodtan nászéjszakán teherbe esni. Minden évben kifogsz egy ilyen hülye faszit és bepróbálkoztok. Hajrá!

2012. szept. 15. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/72 anonim ***** válasza:
A "lesz miből felnevelni" mondatodra csak annyit kérdeznék, ha megszületik bébiszitter vigyáz majd rá, ő neveli? Neked ez csak státusz szimbólum? Mert szülés után jó darabig nem lehet ám szexelni. Ha valaha előtörnek belőled az anyai ösztönök, érzések nem fogsz úgyanolyan elánnál dugni minden nap. nem félsz, hogy akkor elhagy a párod? Ezért is kérdezem, a bébiszittert! Mert akkor inkább játszahatnál játékbabával, az biztosan nem sérülne érzelmileg. Amúgy ha van pénz egy jó tanács: Nászút alatt keressetek fel egy jó dokit aki mesterségesen megtermékenyít, így esélyes lesz a párod számára a 2 gyerek neked meg, hogy nászúton lettél terhes. De ne feledd utánna fel is kell ám nevelni a babát, egy anyának és egy apának!
2012. szept. 15. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/72 anonim ***** válasza:
Na megvolt már a lagzi? És a nászéjszaka? És a nászút? Vagy előbb lettél várandós? Vagy miért emelted ki kérdésedet?
2012. okt. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/72 anonim ***** válasza:
na?
2012. okt. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/72 anonim ***** válasza:
Romantikus gondolat, hogy a nászéjszakán foganjon meg a baba, de minket nem zavart, hogy nem ott történt, hiszen akkor még nem terveztük, nem volt aktuális. Még szerettük volna kiélvezni, hogy milyen jó érzés a páromat "férjemnek/feleségemnek" tudni. :) Azóta megszületett a kislányunk, és reméljük, úton a kistesó.
2012. okt. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!