Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Sürgős, így lehet teherbeesni?

Sürgős, így lehet teherbeesni?

Figyelt kérdés
Ma kéne elkezdenem az 1. szemet, de be szeretném fejezni egy időre a fog.gátló szedését. Tegnap is (7napos szünet utolsó napján) és ma is (!) együtt voltam a barátommal. Ha mától nem szedem akkor ettől teherbe eshetek? A tájékoztatóban az van, hogy az első 7en elfelejtett tabletta előtti héten ha volt szex akkor van esély rá, de így ilyen formában hogy működik? Aki tud,az legyen szíves segítsen! Köszönöm!
2012. márc. 18. 16:03
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem a 7 napos szünetben történt együttléttől nem fogsz teherbe esni akkor sem, ha nem kezded el szedni az új adagot. A Spermiumok általánosan 2-3 napig életképesek a női szervezetbe jutva, és kizártnak tartom, hogy ilyen rövid idő alatt meg is érik, illetve ki is szabadul a petesejt. Szóval szerintem az eddigi együttlétek nem számítanak, de ha nem szeretnétek babát, a továbbiakban már védekezzetek másképpen.
2012. márc. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!