Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet hogy a pajzsmirigy...

Lehet hogy a pajzsmirigy gyuladás miatt nem tudtam még teherbeesni?

Figyelt kérdés
fél éve próbálkozunk,még nem voltunk vizsgálaton de gondolkoztam hogy elkéne menni először pajzsmirigy vizsgálatra mert tesómnak sőt anyukámnak is van évek óta súlyigadozásaim vannak a havim se rendszeres,és ha esetleg ez befolyásolta azt hogy még nem lettem babás akkor ha erre adnak gyógyszert akkor több esélyem van rá hogy várandós lehessek majd?
2012. jan. 29. 19:30
 1/1 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Érdemes lenne mindenképpen endokrinológushoz fordulnod, mert bizony tényleg lehet akadálya a teherbe esésnek a pajzsmirigy probléma. De ne csak azt nézesd meg, a rendszertelen mensi már intő jel, hogy valami nincs rendben. A pajzsmirigy alulműködés gyakran jár együtt inzulin rezisztenciával, amit szintén endodoki tud kivizsgáltatni egy terheléses vérvétel formájában. Kezeléssel viszont ugyanannyi esélyed lesz babásodni, mint másnak. :-)

2012. jan. 30. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!