Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Csak én vagyok úgy vele, hogy...

Csak én vagyok úgy vele, hogy a nászéjszakán szeretnék teherbeesni?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 6. 15:42
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/72 anonim ***** válasza:
100%

Hát, biztosan nem, de őrült mázli kell hozzá. :)))


35 hetes kismama

2012. ápr. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/72 A kérdező kommentje:
Úgy tervezem hogy kb. 1-2 hónapos út lenne . Akkor csak összejön ha nem védekezünk.
2012. ápr. 6. 15:48
 3/72 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Hát... vannak még így egypáran szerintem! A mi családunkban mindenkinél a nászút volt a "divat"!

Amikor hazaértünk a nászútról,mindenkinek az volt az első kérdése, hogy ugye hazafelé már 3-an jöttetek?

Hát sajnos nem, pedig szerettem volna!

Aztán az esküvő utáni 3. hónapban megfogant a kisfiam, most vagyok 25 hetes!


Lesz ahogy lesz, de ne akard görcsösen, majd jön, mikor jönni akar!

Sok Boldogságot!

2012. ápr. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/72 A kérdező kommentje:
Hát én nagyon boldog lennék . Ezért akarunk olyan 1-2 hónapra menni . A napi egy szex mindig meg van ha nem több .
2012. ápr. 6. 15:51
 5/72 anonim ***** válasza:
100%

Hát figyelj, nekem a harmadik hónapban sikerült a baba, anyuméknak hat év után, ismerősök között van, akinek elsőre, van, akinek 8 hónap után, meg hat hónap után. Ezt így nem lehet megmondani.


Első voltam

2012. ápr. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/72 anonim ***** válasza:
100%
Nem szerintem is sokan így vagyunk. Én is így terveztem, lagzi után másnap indultunk nászútra 2 hétre és a lagzikor volt pont a peteérés. Csak azt nem kalkuláltam bele, hogy vasárnap reggel 7-kor úgy kell hazaterelgetni a rokonságot, hogy most már otthon mulasson tovább, és hogy lagzi előtti héten se sokat tudunk aludni, mert lánybúcsú, sátorállítás, vendégvárás stb, tényleg egy hétig lagziztunk, szóval a nászút első 3 napját szinte végig aludtuk. Nekünk akkor nem jött össze a baba, augusztusba volt az esküvőnk, októberbe estem teherbe. Idén már két éves lesz a fiam. De sok sikert, hátha sikerül!
2012. ápr. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/72 A kérdező kommentje:
Nekem ez az álmom. Csak egy gyereket szeretnék , de azt akkor .
2012. ápr. 6. 16:12
 8/72 anonim ***** válasza:
100%
Hát, akkor szép álmokat! (KÍvánom, hogy valóra váljon! végül is a lottón is mindig nyer valaki, és ennél még azért több is az esélyed).
2012. ápr. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/72 A kérdező kommentje:
Meg is mondtam a páromnak ha ott nem jön össze 2 hónap alatt akkor inkább ne legyen gyerek. Ő elfogadta , habár ő 2-t szeretne , de én csak 1-et . Kinn múlik több hogy összejönn-e ?
2012. ápr. 6. 16:55
 10/72 anonim ***** válasza:
100%
Ezt azért kicsit erősnek tartom, hogy csak akkor akarsz teherbe esni. Mindegy, ez a te dolgod. Mindenesetre azt kalkuláld bele, hogy a mindennapos szex, főleg ha több aktus is van egy nap nem feltétlenül jó, inkább csökkenti az esélyt, mint növeli, mert nem tudnak olyan gyorsan újratermelődni a hímivarsejtek.
2012. ápr. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!