Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Csak én vagyok úgy vele, hogy...

Csak én vagyok úgy vele, hogy a nászéjszakán szeretnék teherbeesni?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 6. 15:42
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/72 anonim ***** válasza:
69%
na lanyok pedig ez lehetseges mert EN akkor estem teherbe az elso gyerekemmel, a naszejszakan:))
2012. ápr. 7. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/72 A kérdező kommentje:
És elötte mennyi volt a szex ? Gondolom neked más ugy nézni rá .
2012. ápr. 7. 08:40
 23/72 A kérdező kommentje:
És gratulálok.
2012. ápr. 7. 09:05
 24/72 anonim ***** válasza:
89%
Senki nem mondta, hogy lehetetlen, a gyermekedre pedig tök mindegy, hogy mikor fogan, ugyanúgy kellene tekinteni. Amíg ez nem megy, addig vegyél játékbabát.
2012. ápr. 7. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/72 anonim ***** válasza:
94%
A nászéjszaka az nem az esküvőt követő éjszaka? Mi van, ha aznap pont menstruálsz? A nászút az már nem nászéjszaka. Egyébként meg ha egy hónappal később véletlenül teherbe esel, akkor elveteted, mert úgy már nem az igazi, ha nem akkor fogant??? Kétlem, hogy aki vágyik egy babára, másként tekintene rá csak azért, mert nem akkor fogant. Erre egyébként ilyen hozzáállással amúgy is kevés esély van...
2012. ápr. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/72 A kérdező kommentje:
Direkt arra tervezzük hogy akkor ne . Nem csak a nászéjszakára gondoltam , hanem az egész nászutra . És nem vetetném el mert akk már megint védekeznénk .
2012. ápr. 7. 14:16
 27/72 anonim ***** válasza:
94%

Igen,sok kislány álma a habos menyasszonyi ruha és a nászéjszakán való teherbe esés.

Ennek viszont nem sok köze van a realitáshoz.Van akinek elsőre sikerül a baba (nekem pl. a kislányom abban a hónapban megfogant mikor kimondtuk) de sokaknak várniuk kell rá.

Én személy szerint egy egészséges babára vágytam,aki mindegy,hogy mikor fogan,mert a férjemmel szeretjük egymást és,ha a picire nézek ez jut eszembe!

2012. ápr. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/72 anonim ***** válasza:
100%

en vagyok az aki naszejszakan esett teherbe!

nem tekintek maskeppen o ra, mert a naszejszakan fogant ugyanugy imadom a masik ket gyermekemet is, akarmelyikre nezem azt imadom egyszeruen nem tudok es nem is akarok maskeppen tekinteni egyikre sem! ezt csak akkor fogod megerteni majd mikor anya leszel:)

2012. ápr. 8. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/72 anonim ***** válasza:
86%

nem értem miért néznél rá másképp ha a nászéjszakán fogan :O

ha nem azon az éjjel akkor már szeretni se fogod vagy mi???

most komolyan nem értem, szerintem ne idén házasodjatok, várjatok még pár évet, hogy megérj a feladatra és ne egy eredményt akarj felmutatni, hanem vágyj a babára!

2012. ápr. 9. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/72 anonim ***** válasza:
93%
Hát te nem vagy teljesen százas... Védekeztek most, hogy ne legyen gyerek, utána a 2 hónapos nászúton nem, és ha nem sikerül, akkor megint igen? Tényleg nem való neked a gyerek, de a párodnak sem, ha ebbe belement, hogy vagy akkor, vagy soha. Ennyi erővel haza se gyertek, amíg nem sikerül a baba, ha 3 évbe is kerül, legalább eldicsekedhetsz, hogy a nászúton fogant.. Beszarás, sokan bármit megadnának egy gyermekért, te meg még azon hisztériázol, hogy "de a nászéjszakán foganjon"... Tudom, nem a véleményemre vagy kíváncsi, úgyhogy a válasz: ha egyszer majd készen állok a gyermekvállalásra, pont magasról leszarom, mikor esem teherbe.
2012. ápr. 10. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!