Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Csak én vagyok úgy vele, hogy...

Csak én vagyok úgy vele, hogy a nászéjszakán szeretnék teherbeesni?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 6. 15:42
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/72 anonim válasza:
100%

én például nem szeretnék


F/33

2012. ápr. 11. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/72 viktor123456 ***** válasza:
Párodat ugye megkérdezted? :)
2012. ápr. 11. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/72 A kérdező kommentje:
Persze hogy megkérdeztem . Ő azt mondta hogy neki mindegy , és legyen úgy ahogy én akarom .
2012. ápr. 11. 14:07
 34/72 anonim válasza:
90%
Nem olvastam végig a sok idiótaságot, de a kérdésben és az első oldalon kiegészítésekben nem szerepel kritériumként hogy a férjedet szánod apának. Szerintem ha egész nap kufircolsz a nászutadon minden szembejövő férfival, akkor egész nagy esélyed van az álmod valóra váltására.
2012. ápr. 12. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/72 anonim válasza:
97%
Mivel egy nyílvános fórumra írtad fel a kérdést így kénytelen vagy tudomásul venni, hogy valaki a véleményét leírja. Teljes mértékben egyet értek azokkal, akik azt mondják, hogy neked nem való gyerek. 29 évesen idáig sikerült eljutnod? Az ablakot nyugodtan hagyd nyitva éjjel, mert az eszedért téged sem fognak ellopni. Azok alapján, amit leírtál úgy képzellek el, hogy apuci elkényeztetett kislánya vagy, aki nem dolgozik (, mert ugye, ha dolgoznál nem tudnál elmenni 2 hónapra nászútra), akinek kinyalták egész életében a..., aki megszokta, hogy amit akar az van. Szerintem neked egy szuvenír kell a nászútról. Nem egy gyerek. Vegyél vazze egy kulcstartót! Te nem leszel jó anya ezzel a gondolkodással. Ha normális lennél én is azt kívánnám, hogy jöjjön össze, mert az élet legnagyobb ajándéka egy egészséges kisbaba. De az Ő érdekében remélem, hogy addig nem fogan meg, amíg meg nem komolyodsz. Kalkulációim szerint ez vagy esélytelen, vagy még 10-15 év. Ha ennyire ostoba lenne a párom, már az maga egy sterilizáló tényező lenne. Mondjuk szerintem a párodnak tuti papucs volt a jele az oviban. Én úgy rúgnálak ki az életemből ezzel a hozzáállással, hogy öröm lenne nézni.
2012. ápr. 12. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/72 anonim ***** válasza:
100%
utolsó: :D:D:D
2012. ápr. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/72 A kérdező kommentje:
Nem vagyok elkényeztetett . Dolgozom is . Nem kéne ilyen miatt oltani . Csupán jól akarom magam érezni . Nem én akartam 2 hónapot hanem a pasim .
2012. ápr. 12. 14:43
 38/72 anonim ***** válasza:
100%
de szerintem nem ez a probléma, hogy két hónapot lesztek nászúton...hanem abban az "oltásban" van valami, hogy neked egy szuvenír kell az útról, nem egy gyerek. és ha a későbbiekben védekezés mellett teherbe esel akkor elveteted? vagy majd a gyerek egész életében emlékezteted rá, hogy mekkora csalódás, mert nem akkor fogant, amikor eltervezted? 29 évesen tényleg döbbenet, hogy így gondolkozol, van abban valami, amit írtak, hogy elkényeztetett apuci kislánya lehetsz (ha nem az vagy, akkor bocs, de attól még úgy viselkedsz), hogy AKAROM, AKAROM, ha nem kapom meg, ne tudjátok meg, mi lesz... ez nem felnőtthöz méltó viselkedés, bocs.
2012. ápr. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/72 A kérdező kommentje:
Még egyszer leírom hogy nem vagyok apuci kicsi lánya . És védekezés mellett nem fogok teherbe esni mert 13 év alatt egyszer sem történt meg .
2012. ápr. 12. 15:20
 40/72 anonim ***** válasza:
90%
tehát akkor valójában nem akarsz gyereket.
2012. ápr. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!