Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Csak én vagyok úgy vele, hogy...

Csak én vagyok úgy vele, hogy a nászéjszakán szeretnék teherbeesni?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 6. 15:42
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/72 anonim ***** válasza:
38%
Nekem is ez volt az álmom, de sajnos várnunk kellett, vizsgaidőszak és államvizsga miatt! Sikeres utat kívánok! :)
2012. jún. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/72 anonim ***** válasza:
88%

"Meg is mondtam a

páromnak ha ott nem jön

össze 2 hónap alatt akkor

inkább ne legyen gyerek. Ő

elfogadta , habár ő 2-t

szeretne , de én csak 1-et . " Te "hallod" magad hogy mit is írsz le?!de komolyan!én akkor voltam így mikor 12 éves lehettem és nem tudtam hogy a babát csinálni nem úgy van hogy akkor jönn mikor akar! Mi már 11 HÓNAPJA próbálkozunk az első babával! És még csak 21 éves vagyok!

2012. jún. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/72 anonim ***** válasza:
100%

Jesszus!

Én 2 évet vártam a lányomra, aki lombikkal fogant végül. Pedig az eredeti terv az lett volna, hogy az esküvő után gyorsan teherbe esem.

Ha a te hozzáállásodból indulok ki, minimum le kellene hajítanom a Taigetoszról, mert hogy cseszhetett ennyire ki velem!!!

Ráadásul mi kettőt akartunk, és bár a második simán fogant, de gondolom neki sem kéne örülnöm, mert minimum a házassági évfordulónkon kellett volna beköltöznie, és nem ártott volna egy kis tűzijáték sem a fogantatáskor.


Komolyan, szerintem most védekezzetek tovább, élvezzétek ki a nászutat antibogyóval, aztán majd térjetek vissza a témára az amúgy is tervezett 2-3 év múlva.

2012. jún. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/72 anonim ***** válasza:
100%

Én az esküvő után terveztem egyből, tudtam, hogy nászéjszaka nem lesz, nem is volt, reggel 7-kor kerültünk ágyba. Plusz felírattam egy bogyót, hogy az összevissza ciklusom miatt ne esküvőn jöjjön meg. Íg esélytelen is lett volna. Nászút előtt 1 nappal jött meg, de 11 napos nászútunk volt:).

Peteérés így nászút alatt se volt, mint kiderült pár hónap múlva, máskor se...

A 4 éves házassági évfordulónkon viszont már babázni fogunk hosszú tortúra után:).

2012. jún. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/72 anonim ***** válasza:
100%

Az a baba nem csak annyi, mint egy menyasszonyi ruha, hogy az ünnep tartozéka legyen.

A baba egy ember, akinek életet adsz és felnevelsz. Felnevelsz!!! Ami nem könnyű. Sok áldozattal jár a nő részéről. Csak úgy az ünnep részeként ne akarj babát. Fontold meg ennél sokkal jobban ezt a dolgot. Nagyon éretlen most még a hozzáállásod.

2012. jún. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/72 anonim ***** válasza:
66%
Én tegnap jöttem meg a nászutamról.Pont nászéjszakán volt szerintem peteérésem.Hétvégére nem várom.Amugy 1éve próbálkozunk.És bízom benne h sikerült.
2012. jún. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/72 anonim ***** válasza:
88%
Nekünk most augusztusban lesz az esküvőnk. Januárban hagytam abba a fog. gátlót,azért hogy a nászútig biztosra kiürüljön a szervezetemből a gyógyszer. Úgy gondoltuk az esküvő után majd bele vágunk a babaprojektbe, de a mi kis csillagfényünk közbeszólt és úgy gondolta, hogy már májusban megfogan. Így augusztusban az esküvőre és a nászútra is hárman megyünk majd! :))))
2012. jún. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/72 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a nászúton fogant meg a babám, 2 hétig voltunk oda. Minden nap volt szex, de előtte sem védekeztünk már kb. félévig, úgyhogy tényleg csak a véletlen műve, hogy pont akkor fogant meg a kisfiunk.

DE! Nekem eszembe nem jutna ilyet mondani vagy akár gondolni, hogy ha az esküvő előtt vagy a nászút után fogant volna, akkor "nem úgy néznék rá"! Úgy nézek rá, hogy Ő a szerelmünk gyümölcse, az életünk már a pici érkezése előtt is nagyon jó volt, de a születése csak megkoronázta a boldogságunkat!

Ne beszélj már butaságokat! Látszik rajtad, hogy még nem voltál anya, de szerintem eddig még csak nem is gondoltál arra, hogy gyereked legyen. Ez valami versengés? Ne haragudj, de nagyon gyerekes ez a dolog!

Egyébként meg nagyon kicsi rá az esély, hogy ha te az esküvő napján abbahagyod a gyógyszer szedését, utána már az rögtön ki is fog ürülni a szervezetedből. A doki nekem azt mondta, hogy az legalább 3 hónap, mire kiürül, attól, hogy nem szeded, még ugyanúgy van hatása, ezek a bogyók így vannak megcsinálva.

Szerintem te még nem vagy megérve az anya szerepre, egy gyerek születése nagy dolog, felelősséggel tartozol iránta, neked kell őt védelmezned és megadnod neki mindent, amire szüksége van egészen felnőtt koráig! Az nagyon sok idő és sok lemondással is jár az örömök mellett! Ha te ezzel nem vagy tisztában (már pedig a gyerekes hozzáállásod alapján én így gondolom), akkor még nem való neked gyerek!

2012. jún. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/72 anonim ***** válasza:
100%
Hát én erről lemaradtam..Második babával vagyok terhes és még nem vagyunk házasok. Bár mondjuk azt nem írtad hogy hanyadik babával és még mi is összeházasodhatunk :) Bocsánat, nem akartam eltréfálni a dolgot. Szép gondolat és nem lehetetlen. Nekünk eddig mindig elsőre összejött a baba.
2012. aug. 19. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/72 anonim ***** válasza:
81%
:D Hát nagyon nem mindegy hogy nászéjszaka vagy 2hónapos nászút!!! :D Mindenesetre sok sikert és boldogságot!(a két hónapos nászutadért pedig irigyellek,de vállalom!) :)
2012. aug. 31. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!