Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Csak én vagyok úgy vele, hogy...

Csak én vagyok úgy vele, hogy a nászéjszakán szeretnék teherbeesni?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 6. 15:42
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/72 A kérdező kommentje:
Sajnos mindketten nagyon szeretünk szexelni , és mivel együtt élünk nem tudunk ellenállni. Egyébként nem tudtam hogy az csökkenti az esélyét .
2012. ápr. 6. 17:21
 12/72 anonim ***** válasza:
96%
Remélem ez kamu kérdés, így inkább ne vállalj babát, komolyan. Kettőtökön múlik egyébként, és ha csak akkor jó, ha ekkor fogan... Hát nem tudom... Mindegy, remélem unatkozó tini vagy.
2012. ápr. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/72 A kérdező kommentje:
29/N
2012. ápr. 6. 18:59
 14/72 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem még inkább egymással kellene foglalkoznotok, mert a hozzáállásod alapján nem vagy felkészülve egy babára.


Aki babát szeretne, és készen áll anyává válni, elég érett hozzá, annak tök mindegy, mikor fogan meg a baba.


Ha neked kizárólag akkor kell a gyerek, ha a nászúton fogan, egyébként nem, akkor még korai a gyerekvállalás. Persze te tudod, és szívből kívánom, hogy úgy legyen, ahogy szeretnéd, csak a véleményemet írtam le.

2012. ápr. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/72 anonim ***** válasza:
90%

Igen, csak te...ez nem a DunaTV kívánságkosara. Legyen szerencséd, de gondolom hallottál már arról, hogy nem mindig jön össze azonnal a baba.

Tervezni lehet, de minek neked gyerek? Most az a lényeg, hogy babád legyen vagy az, hogy csak és kimondottan a nászéjszakán foganjon meg.

Én is 29N vagyok, egy cuki kislány boldog anyukája, de a felfogásunkban hatalmas különbség van.

2012. ápr. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/72 A kérdező kommentje:
Nagyon jó lenne ugy ránézni , hogy a gyönyörű nászéjszakán fogant meg .
2012. ápr. 6. 21:00
 17/72 anonim ***** válasza:
94%
Jóég...
2012. ápr. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/72 A kérdező kommentje:
Utolsó: nem a véleményedet kérdeztem , hanem csak annyit , hogy más is azt szeretné-e hogy akkor foganjon meg a gyermeke.
2012. ápr. 6. 21:08
 19/72 anonim ***** válasza:
91%
:) Oké. Sok sikert a nászéjszakához.
2012. ápr. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/72 anonim ***** válasza:
93%

Persze, hogy más is szeretné! De nem csak és kizárólag akkor!!! Meg milyen az, hogy e miatt (vagy sem) mentek 1-2hónapos nászútra....ez is olyan erőltetett! Max ha nem jön össze akkor még tovább "nászutaztok" pár hónapig :D

Szerintem egy friss házaspárnál aki gyermeket szeretne, csak HAB A TORTÁN ha pont a nászéjszakán fogan a babája!!!

Azért próbálkozni lehet :) Hajrá!!!!

2012. ápr. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!