Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja április elejére?...

Ki nem várja április elejére? Van valami tünetetek?

Figyelt kérdés

Én ma vagyok a 7. DPO-n, csatolom a görbim:


[link]



2012. márc. 25. 21:36
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/159 A kérdező kommentje:

Hát, én is megörültem, hogy pozi végre.. Bár, most, hogy megszáradt, mintha lenne ott vmi, de nem vagyok benne biztos. Vaterás One Step tesztem volt itthon csak, de most vettem egy Gabrielt, ClearBlue-t itt nem lehet kapni sajnos.. Majd reggel kipróbálom a Gabrielt. Holnapra nem várom, tünetem csak annyi, hogy feszít egy kicsit a hasam, semmi más, még menzis görcs sincs.

Most viszont volt egy kis barnás valamim, remélem, nem a menzit jelzi. :(


Kisvuk, olyan kíváncsi vagyok, hogy te mit teszteltél reggel!!! :)


Kedves I, a 37,3 az tökéletes szerintem!! :)


Kedves P! Az a 0,5 fok is valami, emelkedik az, csak lassan!!! Valahol olvastam, hogy az is lehet, hogy ovu után csak fél fokonként emelkedik a hő, nem törvényszerű, hogy hirtelen megugorjon! Az a lényeg, hogy ne essen le!! :)

2012. márc. 31. 12:03
 72/159 anonim ***** válasza:
kedves kérdező!most járok a 7.dpo-n pont középpen remélem fog feljebb menni is és ott is marad :) holnap remélem erősebb pozit fogsz látni és nem fog eltűnni :D P.
2012. márc. 31. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/159 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező feltöltenéd a tesztedet??Hátha több szem többet lát!Nagyon kíváncsi vagyok:I
2012. márc. 31. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/159 A kérdező kommentje:

Kedves I! Nagyon szívesen feltölteném, de annyira halvány, hogy semmi sem látszik a képen, próbáltam lefényképezni...

De azt hiszem, meg fog jönni, erősödik a barnázás.. :((

Pedig csak a 12.DPO! Ez nagyon korai, nem???

2012. márc. 31. 13:34
 75/159 anonim ***** válasza:
Azért várom a képet hátha?!Szerintem még korai a mensi.I
2012. márc. 31. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/159 anonim ***** válasza:
kérdező egyet értek I.-vel tedd fel a képet sőt még a holnapit is!nem akarlak elszomorítani de nálam az ilyen barnázást nem várt előtt két nappal mensit jelez,de nálad nem biztos hogy azt jellenti ( reméljük hogy nem) P.
2012. márc. 31. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/159 A kérdező kommentje:

De aranyosak vagytok! :)


Itt vannak a képek, bár nem hiszem, hogy bármit is láttok rajtuk..

Az elsőt ma du. 1 után csináltam, kíváncsi voltam, hogy így is mutat-e valamit, hogy barnázgatok (szerencsére kb. 1 óra után abbamaradt), a második a reggeli.

De tényleg nagyon halványan látni még szabad szemmel is.


[link]


Ez pedig az invertált változatuk, ezen jobban ki lehet venni a csíkokat! :)


[link]


Nincs nagyon a jobb oldalon? Vagy ott is kell lennie??

2012. márc. 31. 16:31
 78/159 anonim ***** válasza:
Látok rajta valamit de az sajnos szerintem nem jó helyen van,szerintem ez még sajnos nega de ne ad fel mert még nem jött meg addig bármi lehet!!!Amúgy nekem az előző picimet az elmaradás után 4 nappal lett + a tesztem,de akkor már pár másodperc alatt!Úgy hogy szerintem még lehet a tied is +. Reggel ismételsz?
2012. márc. 31. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/159 A kérdező kommentje:

Köszi! :)

Igen, mindenképp!!!!!

2012. márc. 31. 16:54
 80/159 anonim ***** válasza:
szerintem sincs jó helyen az a halványocska csík.Majd talán a holnap reggeli szorítunk ;) P.
2012. márc. 31. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!