Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja április elejére?...

Ki nem várja április elejére? Van valami tünetetek?

Figyelt kérdés

Én ma vagyok a 7. DPO-n, csatolom a görbim:


[link]



2012. márc. 25. 21:36
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/159 anonim ***** válasza:
Én is 10.én tesztelek,vagy 9.én hamarabb semmiképen hacsak addig meg nem jön a nem várt!!!!!I
2012. márc. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/159 anonim ***** válasza:
reméljük hogy nem,nekem most kicsit nyílalgatott a hasam
2012. márc. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/159 A kérdező kommentje:

Hűű, mennyi válasz, csak kapkodom a fejem.. :) Úgy tűnik, hogy elég sok (remélhetőleg pozi) tesztelés lesz április első felében!!! :)

Mára az állam és az arcom telejött apró pattanásokkal, és sajnos messzebbről is ki lehet szúrni, már anyu is megjegyezte, kérdeztem, hogy arckrémet váltottam?? De nem, már évek óta ezt használom.. Tippek, hogy mitől lehet?? Holnap kell rám egy kiló vakolat.. :)))

2012. márc. 29. 22:22
 44/159 anonim ***** válasza:
az utólsó válaszóló én voltam P. :) hát kérdező nekem elmúlt mensitől kezdve tele vagyok pattanással :/
2012. márc. 30. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/159 anonim ***** válasza:
Remélhetőleg a húsvéti nyuszi pózi tesztet hoz mindenkinek!Lehet hogy a pattanások is utalhatnak babár a hormonok változása miatt.
2012. márc. 30. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/159 A kérdező kommentje:

Nagyon remélem, hogy igazad lesz!! :)

A hőm tartaja a 36,9-et ma is! Az előző 2 hónapban ilyenkor már esett lefelé. Ma van a 35.cn-om, és most néztem, hogy a 36-on megjött mindkét hónapban. Előtte mindig volt valami barnás, rózsaszínes vmi, most nincs!!! :))

Nálatok van valami változás???

2012. márc. 30. 08:28
 47/159 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én úgy tervezem,hogy ha ma nem jön meg,akkor nem fogom kibírni,és holnap tesztelek egyet! Viszont ciklus.hu jól húzta be a p.é-t,DE A GÖRBÉM NAGYON NEM JÓ! :((


[link]


Tegnap 36,55 volt a hőm,ma meg 37,1! Ennyi még sosem volt! Tegnap elaludtam mérés közben arra az öt percre,ma meg trüsszentettem egyet! Ez befolyásol valamit?

2012. márc. 30. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/159 anonim ***** válasza:

Kérdező,a pattanás lehet baba,és mensi tünet is! Tök rossz,hogy ilyen korán a mensi tünet ugyanaz,mint a baba,mert az ember reménykedik csak... :(

Most esik le! Akkor ha holnap kell megjönnie,akkor vasárnap tesztelsz egyet? Előbb ne,de szerintem vasárnap már lehet! :) Én holnap tesztelek,ha addig nem jön meg,de majd csak hétfő du.leszek gép közelben! :(

2012. márc. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/159 anonim ***** válasza:
Jaj kisvuk nagyon várom a holnapi tesztedet remélem nagy ++++ lesz! én csak 1 hete mérem a hőmet eddig 37,3 volt ma viszont 37,6.Szerintetek????
2012. márc. 30. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/159 anonim ***** válasza:
Hú,szerintem ez már túl magas! Nem? Elvileg nem belázasodni kell terhesség alatt! Ez már ahoz közelít! Nem leszel te beteg véletlenül? Amúgy a 37,3 nagyon jó!
2012. márc. 30. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!