Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja április elejére?...

Ki nem várja április elejére? Van valami tünetetek?

Figyelt kérdés

Én ma vagyok a 7. DPO-n, csatolom a görbim:


[link]



2012. márc. 25. 21:36
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/159 anonim ***** válasza:
július óta várjuk a babát :( de csak ebbe a hónapba figyelem magam ennyire,amúgy nem tudja valaki hogy baj-e ez a barnázás?Akkor barnáztam így mikor legutóljára megjött,de még van több mint 1 hetem P.
2012. márc. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/159 A kérdező kommentje:

A mai görbém így néz ki, valaki kérdezte! :) Egész jól fent maradt ma is..


[link]


Kisvuk, nagyon-nagyon szorítok, hogy pozitív legyen a holnapid!! :)

Vasárnapra nem várom, akkorra tervezem a tesztet is, de már nagyon belém bújt a kisördög, lehet, hogy holnap is megpróbálok egyet, hátha.. A hőm egész nap, és tegnap is 37,2. Nem tudom, hogy ez jelent-e valamit, és érzem a hasam is, mintha belülről nyomná valaki.. Remélem, tényleg van ott egy kis manó.. :)

Mi is december óta próbálkozunk, de az előző hónap esélytelen volt, mert nem akkor volt a pé-m, amikorra

behúzta a ciklus.hu, utána pedig párom elutazott..Tényleg sikerülhetne már mindenkinek! :))


Ilyen volt az akkori görbém:


[link]


Kisvuk, majd fújjuk felfelé a görbéd. Leesett a hőd, de visszament, még bármi lehet szerintem! :)

2012. márc. 30. 14:56
 63/159 A kérdező kommentje:
Szerintem egyáltalán nem befolyásolja, hogy elaludtál mérés közben, nekem is volt már így, bóbiskoltam kb. 10 percet a hőmérőmmel a számban.. :) És a tüsszentés sem..
2012. márc. 30. 15:29
 64/159 A kérdező kommentje:

A mai görbém:


[link]


Emelkedett 1 tizedet! :) Viszont nem bírtam magammal, és csináltam egy tesztet, persze negatív let.. :((

2012. márc. 31. 06:27
 65/159 A kérdező kommentje:

Most nézem a tesztet mégegyszer, igaz, hogy időn túl, de látok rajta valami 2. csíkot!!!!!!!!!!!!!!!! :)))

Elég halványka, nem tudom eldönteni, hogy a várva várt 2. csík, vagy csak szellemvonal.. Mág azt sem lehet megállapítani, hogy szürke, vagy rózsaszínes, de ott van!!! :))

Páromnak hétfőn lesz a szülinapja, milyen jó kis meglepi lenne!!!!!!!!! :))))

2012. márc. 31. 06:30
 66/159 A kérdező kommentje:
Már el is tűnt a 2. csíkom... :(((
2012. márc. 31. 06:40
 67/159 anonim ***** válasza:
Kedves kérdető.Szerintem reggel ismételd meg a tesztet.Lehet még nagyon alacsony a hcg-d már majdnem felugrottam mikor azt olvastam,hogy már van egy ++ teszted:de holnap biztos az lesz.mikorra is nem várod?
2012. márc. 31. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/159 anonim ***** válasza:
Kisvuk remélem ma +++ teszteltél!Alig várom,hogy írj!I
2012. márc. 31. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/159 anonim ***** válasza:
kedves kérdező ne szomorkodj lehet túl hamar csináltad nagyon kevés nőnek mútatja ki nem várt előtt a tesztet hogy babát vár,de azért nagyon drukkolunk :D és van valami tűneted?és neked kedves I?mértem reggel a hőm nagyon nem akar felfele menni tegnap 36.7 volt ma 36.75 volt.Tegnap este megjegyezte a párom hogy tuti nőtek a melleim meg mintha keményebbek is lennének,most is tompán nyílalgat a bal petefészkemtől a méhem közepéeig.Remélem nem leszek beteg mert fáj a torkom :( Kisvuk remélem pozí tesztet hozzol nekűnk hétfőn! P.
2012. márc. 31. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/159 anonim ***** válasza:
Nekem a hőm 37,3 és az este egy picit szurkált a hasam,de más nincs,valószínű még korai lenne.Talán majd a jövőhéten!I
2012. márc. 31. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!