Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja április elejére?...

Ki nem várja április elejére? Van valami tünetetek?

Figyelt kérdés

Én ma vagyok a 7. DPO-n, csatolom a görbim:


[link]



2012. márc. 25. 21:36
 101/159 anonim ***** válasza:
Kérdező,ne add fel,amíg nem jön meg,van remény! Nagyon szurkolok neked! És mindenkinek! Holnap tesztelj megint,hátha már mi is látjuk a 2. csíkot,mert ezen én semmit nem látok! Én sajnoos mensizek,és pedig holnap akartam megint tesztelni! Ja,és mensi előtt 2 nappal semmi meg fog jönni érzésem nem volt,de előtte egy hétig meg minden nap azt hittem meg jön! :(
2012. ápr. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/159 anonim ***** válasza:
Kisvuk nagyon sajnálom,remélem legközelebb összejön a baba.Kedves kérdező teszteltél ma?A hőm ma már 37,2 úgy hogy valószínű nekem is meg fog jönni pénteken:
2012. ápr. 3. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/159 anonim ***** válasza:
na csajok én ma kicsit beszédűltem pedig csak energiaitalt ittam,olyan volt mint mikor kezd beütni az alkohol,mondtam is barátnőmnek hogy fogjon meg P.
2012. ápr. 3. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/159 A kérdező kommentje:

Sajnálom, Kisvuk.. :(( Nekem is megjött ma reggel. Nagyon el vagyok kenődve, mert elég hosszúak a ciklusaim, ez most 38 napos volt.. :( Jó sokat kell várni a következő pé-re..

Nekem sem volt semmi menzis görcs, tegnap este is csak feszített.

Többieknek nagyon drukkolok! Mindenképp írjátok meg, hogy alakul! :))

Nekünk, Kisvuk marad a következő hónap!

2012. ápr. 3. 09:10
 105/159 anonim ***** válasza:
P! Neked mikor kell megjönnie? Mondjuk a szédülést is okozhatja sok minden,de remélem baba miatt volt! :) Tesztelsz valamikor?
2012. ápr. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/159 anonim ***** válasza:
Kérdező! Mindig 38 napos a ciklusod? Vagy össze vissza van?
2012. ápr. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/159 anonim ***** válasza:
óóóóóóóóó de sajnálom,hogy nektek megjött,pedig annyira drukkoltam.I
2012. ápr. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/159 anonim ***** válasza:
Én is elkenődtem kb. 10 percre! De aztán eszembe jutott a nyár,és a költözés,mert azt mondtam addig nem baj,ha nem jön össze,mert sík ideg leszek,ha mindenki minden kivesz a kezemből,és mindenki pakol helyettem! :D:D:D:D Én úgy vagyok jobb lenne,ha júniusban jönne össze a baba,de persze most is örülnénk,neki,hiszen nem teszünk ellene,várjuk! :)
2012. ápr. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 109/159 anonim ***** válasza:
Ja,de azt be kell vallanom,hogy múlthéten nagyon elszomorodtam,amikor barátnőmnek megszületett a kislánya! Persze hihetetlenül örültem neki,de utána megtudtam,hogy a másik barátnőmnek meg utón van a 2. babája! Ennek a hírnek is iszonyatosan örültem,csak úgy megfordult a fejemben,hogy nekik már van,meg a 2. jön,nekem meg az első sem jön össze! Nem vagyok irigy,és öszintén örülök nekik,de tök rossz,hogy nem tudom milyen érzés picivel a pocakban... Szóval értitek,ugye? Vagy ez elítélendő,hogy így érzek?
2012. ápr. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 110/159 anonim ***** válasza:
8.ára nem várom de már most minden bajom van 10-11.-én tesztelek és krémes folyásom is van ma pém után meg ki voltam száradva
2012. ápr. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!