Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van akinek cisztás a petefészk...

Van akinek cisztás a petefészke? Nekem lassan 1 éve, hogy kiderült. A ciklusaim nagyon hosszúak 40-50 napos is lehet. Járok endokrinológushoz, szedem a metet, de tavaly április óta nem változik semmi. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2012. jan. 28. 19:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Próbáld meg a Barátcserje kapszulát!!! A ciklust beállítja és a hormonokat is kíméletesen rendezi. Tapasztalat!:) Hasonlóan jó hatásu az AVIVA Torna! A sógornőmnek a cisztákat a Bioptronlámpával sikerült kikezelnie 4-5 hét alatt, pedig előtte 1,5 évig hiába szedte, amit a doki felírt neki.
2012. jan. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Nekem is cisztás. Volt egy műtétem ami nem sikerült, azóta fogamzásgátlót szedek rá. És ezt úgy veszem észre használ.

Ha nem változik semmi, mért nem jelzed a dokidnak. Vagy keress egy másik dokit, hátha ajánl valami más kezelést.

2012. jan. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A diétát és a mozgást tartod? Inzulint nézettek?
2012. jan. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nézett inzulint. Kérdeztem a dokit, hogy mikor lesz javulás. Azt mondta, hogy az egy év még nem sok idő, több idő kell ahhoz, hogy rendeződjek. De én semmi változást nem látok. Már nagyon türelmetlen vagyok. Valószínű keresek egy másik dokit.
2012. jan. 30. 08:10
 5/7 anonim ***** válasza:
diétát és mozgást is tartod?
2012. jan. 30. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nemcsak a gyógyszer kell, hanem a mozgás és a diéta is. Ha betartod a diétát és mozogsz rendszeresen, be fog állni a ciklusod! Tapasztalat...
2012. jan. 30. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Igen a diéta és a mozgás is fontos. Na meg, hogy mennyi metet szedsz: én a max dózist, 3*1000-et.

Gyorsan rövidültek a ciklusaim (igaz max 32 naposra), lett peteérésem és a kis tüszők is eltűntek.

2012. jan. 30. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!