Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja április elejére?...

Ki nem várja április elejére? Van valami tünetetek?

Figyelt kérdés

Én ma vagyok a 7. DPO-n, csatolom a görbim:


[link]



2012. márc. 25. 21:36
 111/159 anonim ***** válasza:
ez teljesen természetes amit érzel kisvuk én is ugyanezt éreztem mikor 2 barátnőm is terhes lett és 2 nap eltéréssel szültek is gondolhatod mennyire irigyelem őket,főleg hogy az egyiknek abortusza is volt rá 2 hónapra megint babás lett,mi meg itt küszkődűnk :( P.
2012. ápr. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 112/159 A kérdező kommentje:

Igen, sajnos mindig ilyen hosszú.. :(( Most keresek egy jó nődokit.

Kisvuk, tudom, mit érzel, barátnőmnek is 3 hete született meg a kislánya, olyan jó érzés volt a kórházban meglátogatni őket, de én is nagyon irigylem, mondtam is neki.. Ez tök természetes dolog szerintem is!! Én is akarok már!!!!

2012. ápr. 3. 18:51
 113/159 anonim ***** válasza:

Az igen! Nagyon szerencsések egyes nők... Azért egy pici irigység lehet mégis van bennem? De tök jó,hogy más boldogságának is tudok ennek ellenére örülni! :)

Hát remélem nekünk is,és nektek is össze jön minél hamarabb! Nagyon megérdemelnénk ennyi próbás hónap után... :)

2012. ápr. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 114/159 anonim ***** válasza:

Kérdező!

A premens tablettát nem próbáltad? Állítólag enyhíti a mensi tüneteket,beállítja a ciklusod,és sokan dícsérik,hogy 1-2 hónapon belül össze is jött nekik a baba! :)

2012. ápr. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 115/159 A kérdező kommentje:

Bárcsak összejönne, mindenkinek, aki szeretné.. Nem értem, egyeseknek elég egy éjszaka, utána pedig mennek abortuszra, mások meg hónapokig, sőt évekig kínlódnak..

Ez olyan igazságtalanság.

Egyébként péntekre kaptam időpontot a magándokihoz, megnézetem a hosszú ciklusomat, hátha tud valamit javasolni..

2012. ápr. 3. 19:48
 116/159 A kérdező kommentje:

Bocsi, most láttam, hogy írtál még Kisvuk!

Azt még nem, de épp most a napokban akadtam rá. Lehet, hogy rákérdezek majd a dokinál! :) Köszi!!!!

2012. ápr. 3. 20:48
 117/159 anonim ***** válasza:
Én is szivesen kipróbálnám,de attól félek nekem nagyon lerövidíteni a ciklusom! Én akkor akartam,amikor 36 napos lett a ciklusom! De még jó,hogy nem vettem,mert utána 24 napos lett,és azóta szépen 29 napos! :)
2012. ápr. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 118/159 anonim ***** válasza:
Ja,és kérdező,majd írj ám mit mondott az orvos! :)
2012. ápr. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 119/159 A kérdező kommentje:

Mindenképp!! :)


Jajj, de jó neked, nemsokára újra próbálkozhattok!!! :) Nekem a gyogyi után az első 35 napra, a második 36, most pedig a 39. napra jött meg, de legalább most 14 napos volt a luteálisom..

2012. ápr. 3. 21:10
 120/159 anonim ***** válasza:
most keztem 1 picit megint reménykedni mert a hasamnál nem pont a köldököm alatt hanem kicsit jobbra nyilalgatásokat érzek teljesen le a hüvelyemig P.
2012. ápr. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!