Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja április 2-re?

Ki nem várja április 2-re?

Figyelt kérdés
Nekem kb. akkor kell megjönnie,ha megint 29 napos lesz a ciklusom! Igazából nyáron költözünk,tehát jobban szeretnék júniusban,vagy az után teherbe esni,de ha most jönne annak is örülnénk,hiszen nem teszünk ellene,tervezzük már december óta... :)
2012. márc. 20. 21:40
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
Szia! Én 5.e felé nem várom ált. 32naposak a ciklusaim vagy 30napos. Most kezdtük el a babaprojektet,van már egy fiunk.
2012. márc. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 Erus76 ***** válasza:

Szia! Én sem várom április 2-re, remélem nálunk összejön, nagyon örülnénk a párommal! :-) Mi is december óta próbálkozunk! :)

Vasárnap volt az LH tesztem pozitív, hétfőn volt ovulációm...Nehéz lesz kivárni ezt a 2 hetet! :-))

2012. márc. 21. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 A kérdező kommentje:
1-es,második baba? De jó,irigyellek! :) Mennyi idős a kicsi?
2012. márc. 22. 21:22
 4/46 A kérdező kommentje:
2-es,én nem teszteltem még sosem,szúrkálásból tudom belőni,hogy mikor van ovu kb.,meg hőmérőzök,ami elég rosszul sikerült,mert pont hétvégére párom nagyon beteg lett,és nem eludtunk éjszaka,meg korábban keltem,meg minden össze jött,tehát a mérési eredmények tuti nem pontosak! :( De pont jókor voltunk együtt! :) Nálad hányadik baba lesz?
2012. márc. 22. 21:25
 5/46 anonim ***** válasza:
28 hónapos a fiam :) Remélem hamar összejön a kis tesó. Neked első,második baba ?
2012. márc. 23. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 A kérdező kommentje:
Gratulálok,tünemény lehet a csöpp! :) Nekünk első baba lenne! :) Mindig arról álmodtam,hogy 25 év körül szülök,de 28 voltam,mikor megismertem azt a férfit,akinek szülnék gyereket,akivel össze tudnám kötni az életem! :) Két éve vagyunk együtt,és nyyáron leszek 30! :( Ez kicsit elkeserít,mert első babához szerintem kicsit késő,és 3 babócát szeretnénk! :)
2012. márc. 23. 21:29
 7/46 anonim ***** válasza:
Én 22 éves vagyok, majdnem 20évesen szültem! Szerintem nem vagy "túlkoros" hozzá. Mi júniusba leszünk 4éve együtt és 3éve házasok. Nagyon drukkolok neked is, hogy végre meglephesd vele a párod.:)
2012. márc. 24. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm szépen! Szerintem ő még sokkal jobbal szeretne babát,mint én! :D Neki tényleg nagy meglepetés lenne! :) Én inkább júniusban,vagy utána szeretnék teherbe esni,mert nyáron költözünk,de ő meg már annyira szeretné,hogy az valami hihetetlen! :D Én még ilyet nem láttam! :D Persze én is nagyon szeretném! :)
2012. márc. 24. 18:10
 9/46 anonim ***** válasza:
Elhiszem! :) Van esetleg görbéd?
2012. márc. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 A kérdező kommentje:
Sajnos nincs! :( Vagyis van,de csak otthon vezetem egy kockás papíron! :( Nincs otthon netem (nem is hiányzik),és amikor nem dolgozom,akkor nem is tudom beírni a mért adatokat! :(
2012. márc. 24. 19:35
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!