Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja április 2-re?

Ki nem várja április 2-re?

Figyelt kérdés
Nekem kb. akkor kell megjönnie,ha megint 29 napos lesz a ciklusom! Igazából nyáron költözünk,tehát jobban szeretnék júniusban,vagy az után teherbe esni,de ha most jönne annak is örülnénk,hiszen nem teszünk ellene,tervezzük már december óta... :)
2012. márc. 20. 21:40
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
huha :) azt hiszem itt a GYk-n :) de remélem így van :)
2012. márc. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 A kérdező kommentje:
Szia! Képzeld,most megint vissza ment a hőm 36,75-re! Ezt már tényleg nem értem! :( Viszont most picit megjön érzésem van,de a folyásom mintha kevesebb lenne!
2012. márc. 28. 08:06
 23/46 anonim ***** válasza:
Hát ez nem semmi :O . Nekem meg tegnap 36,9 volt ma 37,3 ezt én se értem miért ugrik ennyire fel. :/
2012. márc. 28. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy most egész de. megjött érzésem van,és az előző mensim 36,85-nél jött meg! :( De szerintem nálad elég nagy az esély! :)
2012. márc. 28. 12:39
 25/46 anonim ***** válasza:
Köszi! Remélem, és nálad is úgy legyen, azt kívánom!! :)
2012. márc. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 A kérdező kommentje:
Hát nálam nem lesz baba szerintem! 36,55-re esett le ma a hőm! :( És már megint megjön érzésem van! Minden nap 07:50-09:10-ig kb.! De akkor nagyon erősen érzem,hogy most biztos meg fog jönni,de még mindíg nem jött meg! Viszont beírtam ciklus.hu-ra a ciklusaim,és az szerint nekem holnap kell megjönnie 30-án! Ez azt jelenti,hogy ha nem jön meg,akkor tesztelhetek mondjuk 31-én?
2012. márc. 29. 10:19
 27/46 anonim ***** válasza:
Szerintem igen! Viszont tegnap felment a hőm 37,3ra ma meg leesett 37,8-ra szerintem nálam sincs baba! :(
2012. márc. 29. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 A kérdező kommentje:
Ezt kicsit elírtad,de értem! 5 tized fok az nagyon sok! :( De még akkor se add fel! Én meg átrágtam,és nem fogok tesztelni szombaton tesztelni! Lehet addig simán megjön,most is érzem,hogy megint kezd görcsölni a hasam,meg én mindig a combomon érzem még,ha jön a mensi,olyan izom fájás,vagy nem tudom! Meg lehet én számoltam jól,és nem ciklus.hu! Még csak két ciklusból számol,tehát úgy döntöttem még nem bízom meg benne! :D Pedig legszivesebben már most is tesztelnék! :D
2012. márc. 29. 13:34
 29/46 anonim ***** válasza:
Bocsi tényleg elírtam szóval 36,8lett ma :). De tudod gondolkoztam, tegnapi hővel kapcsolatosan lehet azért lett olyan magas, mert fent voltam egy párszor? nem tudom. Én is szívesen tesztelnék már! :) Ismerős ez a combizom is :D volt anno, hogy így jelzett nekem, hogy megfog jönni. Most kicsit krémes folyásom van :O
2012. márc. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 A kérdező kommentje:

Nekem is p.é. után krémes folyásom volt! Ja,felraktam kérdésbe a görbém,majd nézd meg lécci,hátha értessz hozzá! Nekem tegnap 36,55 lett a hő,de elaludtam mérés közben,ma meg 37,1 lett! Bár trüsszentettem egyet kb. a 4. percben,nem tudom ez befolyásolja-e! :D:D:D:D

Minden nap megjön érzésem van!

2012. márc. 30. 11:07
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!