Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja április 2-re?

Ki nem várja április 2-re?

Figyelt kérdés
Nekem kb. akkor kell megjönnie,ha megint 29 napos lesz a ciklusom! Igazából nyáron költözünk,tehát jobban szeretnék júniusban,vagy az után teherbe esni,de ha most jönne annak is örülnénk,hiszen nem teszünk ellene,tervezzük már december óta... :)
2012. márc. 20. 21:40
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
Értem,én most ebben a hónapba kezdtem el először mérni. De remélem majd megírod a fejleményeket! :)
2012. márc. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 A kérdező kommentje:

Persze,hogy írok,de te is,mert kiváncsi vagyok! :)

Nekem 17-én esett le a hőm,18-án ment fel,és azóta szépen fent van! De korai is lenne még bármilyen következtetés,és amúgy sem érzek semmi szokatlant! Vagyis ami eddig nem volt,az a nagyon bő fehér krémes folyás! De ez is lehet mástól is,úgyhogy majd kiderül mi lesz! :) Te mikor fogsz tesztelni?

2012. márc. 24. 21:11
 13/46 anonim ***** válasza:
Igen megírom én is! Hát 2.-án szeretnék tesztelni! :) Nekem 18.-án vasárnap ment le a hőm és hétfőn ugrott 2tizedet! hátha.. Drukk neked! :)
2012. márc. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 A kérdező kommentje:
Én 3-án szeretnék tesztelni,remélem addigra már érzek valami szokatlant! :) Ha nem,akkor lehet a teszt is felesleges lesz! :( De majd írj,ha valamit észre vettél magadon! :) Én a bő folyáson kívül még mindig semmit nem vettem észre! Meg hulla vagyok,fáradt,és álmos,de ez lehet a tavaszi fáradtság,és az is,hogy nagyon húzós hetem volt múlthéten! :)
2012. márc. 26. 08:10
 15/46 anonim ***** válasza:
:) hát álmosság, fáradtságérzetem nekem is van! Meg mindennap görcsölök. Hányinger elég sűrűn, de ez lehet más miatt is :D Folyás nem igazán van.
2012. márc. 26. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 A kérdező kommentje:
Én még csak nem is görcsölök! p.é. utén szúrkált a hasam alja,talán kicsit bal oldalon,meg néha olyan,mintha feszülne a méhem,de ez már volt másik ciklusban mensi előtt is! Szóval semmi olyan nincs,ami eddig ne lett volna valamelyik ciklusban! :( Bár néha tünetmentes az ember,tehát nem is feltétlenül kell tüneteket keresni! :)
2012. márc. 26. 10:20
 17/46 A kérdező kommentje:
Ma reggel leesett a hőm 36,6-ra,úgyhogy tuti nincs baba! És nagyon megjön érzésem van! Tuti meg fog jönni még ma!
2012. márc. 27. 08:11
 18/46 anonim ***** válasza:
Nem lehet esetleg beágyazódás az oka? Mert úgy tudom, ha leesik a hő Mensi előtt lehet beágyazódás.
2012. márc. 27. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 Erus76 ***** válasza:
Nálam sincs semmi tünet, max ingerlékenyebb vagyok. 2-ra nem várom, addig nem hiszem, hogy kellene tesztelnem...
2012. márc. 27. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 A kérdező kommentje:
Én is dilis vagyok,de az a fáradtságtól lehet sztem! :( Nem tudom,én azt olvastam,hogy nem esik le a hő beágyazódáskor,de akkor lehet mégis? Bár nem igazán érzek semmi mást,és már a megjön érzés is elmúlt! Nem tudom mitől van! Te hol olvastad,hogy leeik a hő beágyazódáskor?
2012. márc. 27. 11:33
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!