Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hány babára váró nő van itt?

Hány babára váró nő van itt?

Figyelt kérdés

Csak azért érdekelne, hogy egymás kérdéseire válaszolgatunk itt négyen öten vagy azért többen vagyunk?

És nagyon érdekelne mert pont most olvastam a Babák topikban ott 84 válasz érkezett. Elég szép eredmény.

Sajnos eddig még én is babára váró nő vagyok.


2011. okt. 10. 16:10
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
 101/102 anonim ***** válasza:

En vagyok a 100.,hogy 100.babavàro-e,azt nem tudom:),de vàlaszolo:)

En is a babavàrok tàboràhoz tartozom.Fèl èv probàlkozàs utàn julius vègèn sikerult teherbeesnem,de sajnos 11 hetesen derult ki,hogy a babàm meghalt a 9. hèten.Borzalmas volt!:(

Kivàrjuk a 3 honapot,aztàn jovore ujra probàlkozunk gozerovel :)

Minden babavàronak erot,kitartàst,sok szerencsèt kivànok!:)

2011. nov. 21. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/102 anonim ***** válasza:

mi 14 hónapja várjuk a babánkat. de nem akar jönni. már voltunk vizsgálatokon is(férjemnél sperma, nálam vérvétel, peteérés hüvelyi UHval). férjemnek kicsit kevés spermája van (66millió, így a normál kategória alján van), ezért fer14-et szed 1,5 hónapja. én meg készülök a hsg vizsgálatra.

már nagyon várjuk a mi kis drága babánkat!!

2011. nov. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!