Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi az esélye igy a babára?

Mennyi az esélye igy a babára?

Figyelt kérdés
Mensim 4. napjan szexeltünk és nem védekeztünk egyaltalan!Most van feltehetöen peteérésem,mert sürü,krémes a folyasom!2 hete volt meg!mennyi az esély IGY a babára?köszi a válaszokat!
2011. okt. 23. 13:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha most van pé, akkor most kell együtt lenni, ha babát szeretnél. Annak, h a 4. napon teherbe estél a lehetősége egyenlő a 0-val.
2011. okt. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha valóban most van peteérésed (amúgy ezt miből tudod biztosra?), akkor a 10 nappal ezelőtti együttlétből 100% hogy nincs baba.
2011. okt. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

nem irtam olyat hogy biztosra tudom,csak feltételezem...most van fehér sürü folyásom és úgy tudom hogy ez jelzi a pét!

Azért értetlenkedek mert 2 hetet késett az utolsó havim és nem tudom hogy ez befolyásolt e barmit is!

2011. okt. 23. 16:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!