Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha vkinek kiveszik az egyik...

Eszo kérdése:

Ha vkinek kiveszik az egyik petefészkét, attól még ugyanúgy van esélye babára?

Figyelt kérdés
2010. nov. 28. 15:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy valamivel kisebb az esély, de szerencsére ott a másik petefészek, így semmi ok aggodalomra. :-)
2010. nov. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

de pl hallottam olyanról is, hogy vkinek csak az egyik p.fészkéből volt/van mindig p.érés...most mi van, ha neki is így van, csak nem tudnak róla, és azt meg ki kell venni...

hm..szörnyű!! :-((

2010. nov. 28. 15:41
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha mindkettőt nincs esély ha egyiket akkor talán van de nehéz lesz.
2010. nov. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Victory82 ***** válasza:
Szia eszo!De régen beszéltünk!Nekem 6 éve kivették a jobb petefészkem felét ciszta miatt:(Szerencsére amikor babát szerettünk volna,mind a 2x elsőre sikerült.Szerintem nem befolyásolja a teherbeesést.Persze,nekem csak a felét vették ki,ha az egészet kell eltávolítani,akkor nem tudom,hogy mi a helyzet!Üdv.Viki.
2010. nov. 29. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Szia Viki! :-)

szerencsére nem rólam van szó, hanem a hugomról, de még nem tudni, hogy ki kell-e venni neki..van egy hatalmas cisztája a bal p.fészkén, és azt mondták majd csak műtét közben derül ki, hogy mennyire roncsolódtak a szövetek..remélem megússza, hogy nem kell kivenni..

mondjuk a cisztája hatalmas..ököl méretű.

13-án műtik..


Veled mizujs?

pár nap múlva kiírom a mikulásos kérdést..majd gyere oda is! :-)

2010. nov. 29. 12:09
 6/7 Victory82 ***** válasza:
Szia eszo!Nekem is férfiökölnyi volt a cisztám!Remélem nem lesz semmi baj:)Mi jól vagyunk,már elmúltam 14 hetes!Eddig minden rendben,a cisztám sem nőtt.Veled mi újság?Puszi:Viki.
2010. nov. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

hát, remélem minden oké lesz veletek!

de mi baj is lenne..

velem semmi extra..semmi tünetem nincs 2 napja..csak néha alhasszurka/görcs..dec.5-re nem várom..majd kiderül..

2010. dec. 1. 08:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!