Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Policisztás petefészket...

Policisztás petefészket diagdosztizáltak nálam. Nagyon sok szörnyűséget olvastam róla. Nagyon félek! Van megoldás?

Figyelt kérdés
2010. márc. 4. 19:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ hogy szeretnél e kisbabát!Én is PCOS vagyok és nekem több lehetőséget ajánlottak....fogamzásgátló,műtét....stb......de szerencsére egyik sem kellett mert terhes lettem mindenféle beavatkozás nélkül!Amúgy endokrinológián foglalkoznak vele!:)
2010. márc. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Attól függ. Nekem is pcos-em van, de a hormonjaim tökéletesek. Csak uh-n látszik. Clostit kaptam, már 5 hónapos a kislányom.


Itt nagyon sok kérdésből böngészhetsz:

http://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?kategoria=81&keres..

2010. márc. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem is ez van, a héten fedezték fel. Szerintem ne félj, én igazán pánikolós vagyok, de látom, hogy kezelhető. Nekem túlsúlyom van és valószínű inzulin rezisztanciám (bár még a vérvétel eredménye nincs meg). Diéta + mozgás + majd kapok gyógyszert. Utánna jöhet a baba is a dokim szerint. Szóval kezelhető a dolog abszolút!!!

2010. márc. 5. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Gyakorlatilag, akkor a szülés mindenre megoldás? De azt is olvasta, hogy a tünetek,m ár a durvábbak a későbbiekben jelentkeznek, a klimax idején.És akkor sem szeretnék se cukorbeteg lenni, meg infarktust kapni...Mit mondanak a dokik, hogy lehet ezeket megelőzni.Amúgy nekem minden eredményem jó.De úgy lárszik, csak lárszólag.

2010. márc. 6. 20:09
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom jól értettem e a dokit, amikor azt mondta, hogy a terheléses vércukorszint mérés mellett az inzulinszintet is ki kell mutatni.És azt hogy tudják kimutatni?Vagy ez ezzel a vizsgálattal járna:Mert az enyémen csak a vér glükóz szintje van rajta.
2010. márc. 6. 20:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!