Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi a legegyszerűbb és legolcsó...

Mi a legegyszerűbb és legolcsóbb megoldás, ha kisbabát szeretnék? Tudom szexelni kell, de 4,5 éve nem esek teherbe.

Figyelt kérdés
Ez idő alatt 3 orvost fogyasztottam el, a mostani azt mondta, Ő már nem tud többet segíteni, nem érti mi a gond. Hol intézik a legjobban ezt a problémát?
2011. júl. 5. 11:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Meddőségibe menj, ott majd megnéznek, és megmondják, mi a helyzet.
2011. júl. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mi kicsit több mint 1 évet vártunk a bébire. Ha nem találtak nálad (sem) semmi szervi bajt, akkor megpróbálkozhatsz azzal, ami nekem bejött: vitaminok (c vitamin nagy adagban, Ca+Zn+ Mg komplex -juvitás olcsóbb) és egy hetes kikapcsolódás a hegyekben, minden nap hosszú túra a friss levegőn. Mi annyit túráztunk, hogy tuti felfrissült a vérem, és erőnk sem maradt szexelni. De a tavaszolást követően azonnal teherbe estem! Ez talán nem kerül olyan sokba! De veszteni valód nincs :)
2011. júl. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Már nem szeretnék tovább várni. 30 leszek és szeretnék még egyet később. Félek kifutok az időből. Meddőségibe kell beutaló?
2011. júl. 5. 12:01
 4/11 anonim ***** válasza:

Hát a 30 azért nem olyan nagy kor. Messze van még a kifutok az időből.

A meddőségi kezelések nagyon drágák, de más nincs.

Legolcsóbb cseréld le a párod, mert gyakran ha valaki egészséges és nem jön össze a gyerek, párcsere után megoldódik ez a gond. Lehet nem passzoltok a pároddal.

2011. júl. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Országos Gyermekegészségügyi Intézet

1148 Budapest, Bolgárkerék u. 3.

Családtervezési program rendelési ideje:

A rendelésre előjegyzéssel kell bejelentkezni.

Telefonszám:(06-1) 363 22 29, (06 -1) 363 52 72


Hétfő: 14-17

Kedd: 14-17

Szerda: 9-12

Csütörtök: 14-17

Péntek: 9-12


Ez jó hely, teljeskörű kivizsgálást lehet kérni. Árakat megmondják telefonon.

2011. júl. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A párodat kivizsgálták már? Az is előfordulhat, hogy nála van a baki.
2011. júl. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Sajnos nagyon sokszor csak a nőt vizsgálják, pedig az esetek 25-30%-ban csak a nővel van probléma és az esetek 30-35%-ban pedig a ffival. A többi az amikor mindkettővel. 4,5 év nem kis idő.Én ajánlom, azt is hogy figyeljétek meg az étkezéseteket, a szokásaitokat, mert gyakran ez is befolyásolja a teherbeesést, ugyanis előfordul, hogy a nem megfelelő táplálkozás miatt, nem termelődnek megfelelően bizonyos hormonok.

Ajánlom neked Zita West könyvét: Gyereket szeretnénk avagy hogyan essünk teherbe

Szerintem nagyon sokat segíthet neked.

Sok sikert!

2011. júl. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Manka68 ***** válasza:
Csak meddőségi központba érdemes, ott tényleg értenek is hozzá. De tényleg pénzbe kerül. Viszont ha erre nem jut, hogy jutna a babára?
2011. júl. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Én most lehet, hogy nem értem a problémát. Százszor kivizsgálták mindkettőtöket és minden eredmény jó volt, vagy nem volt semmilyen vizsgálódás, hanem csak a csodára vártak a dokik?

Szerintem mindenképp forduljatok a Kaáliba, de amit lehet vizsgálatokat a Tb-re végeztess, mert elég borsos árak vannak és szerintem ne vár sokáig a bejelentkezéssel, mert rengetegen vannak és 3-4 hónap mire a dokihoz jutsz, aztán még másik 3-4 hónap mire begyűjtöd a többi vizsgálati eredményeket és aztán még újabb 1-2 hónap a hormonok, majd újabb 1 hóha minden ok a beültetésig, szóval akkor már nam 30 leszel majd, hanem 31 és lehet, hogy az első nem is fog sikerülni, aztán újabb hónapok, pihi, stb...mondjam még.

Szerintem, ha mindent rendben találtak is semmit sem vesztesz azzal,ha közben eljársz a Kaáliba is, ha meg közben teherbe esel, az csak jó.

A vitaminokat én is nagyon tudom ajánlani. Én és a közvetlen környezetemben is sokan a Lenkei Gábor-féle vitaminokat fogyasztják.Drágábbnak tűnik és nagyobb dózisúak, mint a némelyik agyonreklámozott patikai patkánynak megfeleő adagú vitamin.

Én magamnak egy komplexet állítottam össze a Lenkei könyve után. Én és a férjem is napi szinten 400mg E-vitamint, 2000mg C-vitamint 100mg folsavat, ásványi anyag komplexet, nyomelel komplexet és Omega-3-at eszünk. Valamint az ételekre is nagyon odafigyelünk. Pl.:a zöldségeket piacon megfeleő embertől vesszük, a húst háztól próbáljuk begyűjteni, félkész ennivalót, porból készült-porrá leszel féle műkajákat nem eszünk.Gluténmentesen táplálkozunk a férjem laktózmentesen is és bízunk benne és persze a Kaáliban is, hogy nemsokára összejön nekünk is a baba.

2011. júl. 6. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Itt az előző. Menj fel a Kaáli honlapjára az egyiknél letölthetőek az árlisták és még van hasznos infó az infertility-n is.
2011. júl. 6. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!