Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Babát szeretnénk de a párom...

Babát szeretnénk de a párom néha visszakozik tőle. Mi lenne a megoldás?

Figyelt kérdés

Fél hogy nem lenne jó anyukámnak, meg hogy anyum biztos nem őt szánta nekem, mindig ezt mondja. (régebben volt némi veszekedés köztük, bár most egész jól megvannak - az esküvő miatt-)

Én 22 vagyok a párom 27. Mind ketten dolgozunk. Van saját házunk fel kell csak újítani igazából minden megvan 3,5 éve vagyunk együtt 5hónapja költözött hozzám, idén lett volna esküvő is júliusban de sajnos a szülők beleszólása miatt a párom lemondta. Így mostanában azt a pénzt felújításra költjük. Szeretnénk már babát, én főleg, belehalok mikor a nővérével találkozunk és látom a gyerekeit és rossz érzés mikor a kicsik meglátnak és megőrülnek értem annyira szeretnek, legszívesebben sírni tudnék akkor úgy összeszorul a szívem mikor megölelnek. Megszakad a szívem , hogy nekünk még nincsen babánk.


2011. szept. 16. 14:55
 1/6 anonim ***** válasza:
85%

Csak akkor lehet babát vállalni szerintem, ha mindketten akarjátok.

Még fiatalok vagyok, nem késtetek le semmiről.

Beszélj vele, érvelj, mond el neki mit érzel.

2011. szept. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
szia! Már beszéltem vele tudja hogy nagyon szeretnék meg minden csak valahogy ő fél attól hogy az anyum és az övé is mit fog szólni ha lesz valami. Bár az én anyukám már szeretne unokát nem hangoztatja de utal rá és én ezt tudom.:)
2011. szept. 16. 15:01
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Az anyukája miatt fél? Miért mi lesz? Mit csinál majd az anyósjelölted?

Nem örülne egy unokának?

Mondjuk nem is neki vállaltok babát.

Párod ilyen befolyás alatt áll vagy ez csak egy kibúvó a gyerekvállalás alól?

Ha megérik rá a párod, akkor nem fogja izgatni, hogy mit mond a mama.

2011. szept. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
73%

A türelem a megoldás! Nem bántásból írom, de nekem kicsit kusza most a kapcsolatotok arra,hogy gyereket vállaljatok. Oké,hogy egy esküvőt még lemond, de ha jön a gyerek azt már nem lehet visszamondani, ha meggondolja magát! Amíg nem rendeződik 100%-ra a helyzet minden téren, addig ne vállaljátok a babát!

Fiatal vagy még!

2011. szept. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, de akkor nem értem őt hogy szeretne babát meg hogy de jó lenne ha lenne saját.
2011. szept. 16. 15:14
 6/6 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem úgy érzi,hogy jó lenne, de azt is tudja,hogy még nem adott minden feltétel. Nem baj ez! Sőt, jó,hogy átgondolja a dolgokat!

Nézd, mi a munkám miatt nem tudtunk akkor vállalni,amikor megfogalmazódott bennünk,hogy jó lenne. Tudtuk,hogy egy évet kell várnunk, hogy minden körülmény adott legyen. Pedig akkor én már annyira akartam. Majd belehaltam,hogy nem lehetek babás. De kivártuk az évet, és most sokkal jobb körülmények között várjuk őt, nem sokára meg is fog születni.

22 évesen még tényleg rengeteg időd van! 5 hónapja laktok együtt. Az még nagyon kevés. Még élvezzétek egy kicsit kettesben a dolgokat!

2011. szept. 16. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!