Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló mellett mennyi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló mellett mennyi az esélye babára?

Figyelt kérdés
ismertek olyat aki gyógyszer melett lett terhes?Nem szedte rendesen,kihagyott pár napot?Vagy a fogamzásgátló minősége miatt(milyen fajta volt)
2011. jún. 11. 12:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha megnézed ezt az oldalt, meglátod, hogy itt "mindenki" fogamzásgátló mellett lett terhes. Legalább is mindenki azt írja, a lelkiismeret furdalás miatt. (tisztelet a kivételnek) úgy látszik csak nálam működik....
2011. jún. 11. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, elég kevés rá az esély, hogy gyoszi mellett terhes maradj. Én 5 évig szedtem, közben volt párom. Aztán 5 év után úgy döntöttünk, hogy jöhet a baba. Fél évig nagyon óvatosak voltunk, hogy kimenjen teljesen a gyógyszer hatása. Aztán az első próbálkozással össze is jött a baba. Szóval extra termékenyek vagyunk, mégsem sikerült gyógyszer mellett.
2011. jún. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

én gyógyszert szedtem. Rendesen. Aztán kórházba kerültem "vakbélgyulladás" miatt. Kiderült, hogy nem az, hanem nőgyógyászati probléma. Az orvosok nem vizsgáltak tovább én meg nem gondoltam volna hogy teherbe esek.

8h boldog km:)

2011. jún. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Utolsó akkor szedted a fog.gátlót és terhes lettél?
2011. jún. 11. 12:52
 5/7 anonim válasza:
Szia. Én Tri-Regolt szedtem, és sajnos 2 napot is kihagytam, mikor nem otthon aludtam, hanem a páromnál..Terhes lettem.
2011. jún. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Cilest mellett maradtam terhes... Rendesen szedtem, soha nem linkeskedtem. A barátnőm Tri Regol mellett, de ő néha napján kihagyott pár szemet.
2011. jún. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Minden fogamzásgátló módszernek van úgynevezett ,,pearl indexe" ez azt jelenti, hogyha 1oo nő egy éven át így védekezik (rendesen), aktív szexuális életet élve, akkor hány esik teherbe közülük. Ez kombinált fogamzásgátló tablettáknál általában 1 körül van. Ha pontosan érdekel, talán benne van a betegtájékoztatóban. (vagy kérdezze meg kezelőorvosát, gyógyszerészét, vagy a gyártót)
2011. jún. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!