Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja február 21-22-re?

Ki nem várja február 21-22-re?

Figyelt kérdés
Ti mikor teszteltek?Van már valami tünet?Nekem semmi.Ha teszteltek,akkor mivel teszteltek?
2011. febr. 13. 13:19
 71/91 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Rena vagyok


Gratula az újabb pozi teszteseknek.Én Leo tanácsát megfogadva ma másfajta ovu teszttel jósteszteltem, azon is kijött a két csík, de ugye nincs viszonyítási alapom. Csináltam egy 10-es tesztet reggel hát nem igazán látok rajta semmit. ami meg van sztem száradási csík, igy majd holnap holnapután kiderül.

2011. febr. 22. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/91 anonim ***** válasza:

Gratula az újabb +tesztekhez! Nekem még mindig nem jött meg,csak görcsölgetek! nemtudom,hogy mit higyjek! Nekem ha görcsöl a hasam akkor pár órán belül meg is jön! Most viszont 3 napja görcsölök! Amikor utoljára így voltam,akkor nem jött meg,pozitív lett a tesztem! csak azt nem értem,hogy akkor mért esett a hőm!

Szilvi

2011. febr. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/91 anonim ***** válasza:
Ma reggel is csináltam teszet,most már sokkkal erősebb a második csík is.ez a 3ik + teszt vasárnap óta.de görcsölgetek,és ma ha felnyúltam a méhszájamhoz nagyon kicsi barnás-rózsaszines valamit szedtem ki.mi lehet ez?megint el fogok vetélni?kétségbe vagyok esve:-(( B.A.
2011. febr. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/91 anonim ***** válasza:
B. A. hívd fel a dokid vagy menj be a rendelőbe, lehet adnak vmi megtartó gyógyszert. Lehet csak ennyi az egész rá kell kicsit segíteni. De ne légy ideges azzal nem segítesz!!
2011. febr. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/91 anonim ***** válasza:
Hívtam a dokimat ,azt mondta szedjem a duphaston+rutascorbint.hétfőn megyek uh-ra.B.A.
2011. febr. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/91 A kérdező kommentje:
12:54-s!Csak nem!Csak nem vetélsz el!Állítólag ez még normális,és + a teszted.Ne aggódj!Nekem meg ma kellene megjönnie és semmi.Lehet a terhesség jele hogy száraz vagyok,ha van is egy kis folyás az is testápolószerü.2napja fáj a hasam alja,csak akkor fáj ha megjön.A derekam is fáj...Szerintetek?
2011. febr. 22. 19:21
 77/91 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Szilvi vagyok! Nem bírtam ki és teszteltem az előbb nagyon nagyon halvány pozi lett! lehetséges ez? Még csak pár napja mérem a hőmet de ezidő alatt végig esett! Ma reggel 35.5 volt!

2011. febr. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/91 anonim ***** válasza:

Szilvi holnap reggel tesztelj és meglátjuk!! De szorítok hogy erősebb pozi legyen!!


Holnapra Mindenkiért Mindenem keresztben!!! Én is tesztelek ha nem esik vagy ha nem jön meg!

2011. febr. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/91 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Timi vagyok, a clostys! Délután teszteltem és negatív lett. Utána lett is egy kis rózsaszínes folyásom, úgyhogy ebből már tuti mensi lesz. Csak azt nem értem, hogy akkor miért késik, mert az ovut tutira tudom, mert UH-val nézték. A luteálisnak pedig mindig állandó hoszúságúnak kell lennie ugye?

Ja, és gratulálok szívből a babásoknak!

2011. febr. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/91 anonim ***** válasza:
Ennyni babás csajszit egy helyen, annyira örülök nektek!!Nekünk még 5-6 nap hogy kiderüljön a tuti...
2011. febr. 23. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!