Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja február 21-22-re?

Ki nem várja február 21-22-re?

Figyelt kérdés
Ti mikor teszteltek?Van már valami tünet?Nekem semmi.Ha teszteltek,akkor mivel teszteltek?
2011. febr. 13. 13:19
 41/91 anonim ***** válasza:

Rena vagyok


Sziasztok!


sajnálom akinek megjött. Én ma 9 dpo-n csináltam egy jóstesztet, a teszt csík erősebb a kontorllnál. csináltam egy terhességit az viszont negatív lett. mindkettő rossmanos.

Lehet nálam nem működik az LH-teszt? talán rengeteg lh van ilyenkor is a szervezetemben? Rengeteg folyásom van, hol hígabb, hol sűrűbb. Mást nem észlelek.


[link]

2011. febr. 19. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/91 anonim ***** válasza:
Én ma fogok tesztelni! Hétfőre nem várom, de hamarabb volt tüszőrepedésem, a 1. napon. Eddig fent volt a méhszájam, kemény és zárt volt, de már nyitott :( Lehet, hogy mégsem sikerült, pedig én inszemes vagyok :(
2011. febr. 19. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/91 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Megcsináltam a tesztet és nagyon halvány pozitív lett! :)))))Ááááááá olyan boldog vagyoooook!!!! :))) Ez az első + tesztem!!! Remélem tényleg baba!!! Jajj bocsi hogy így írok de olyan boldog vagyok!!!! :)))
2011. febr. 19. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/91 anonim ***** válasza:

Nagy nagy gratula!

Üdv:Szilvi

2011. febr. 19. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/91 A kérdező kommentje:
Jajjj de jó nagyon örülök neked.Én majd ha nem jön meg akkor szerdán csinálok tesztet.Igaz kedden meg házassági évfordulónk lesz de nem merek sőt még a szerda sem biztos,annyit csalódtam már...
2011. febr. 19. 12:42
 46/91 anonim ***** válasza:
jaj de jóóó! Gratulálok!B.A.
2011. febr. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/91 anonim ***** válasza:

Nagyon gratulálok a pozitív tesztelőknek!!!!!! Vigyázz magatokra nagyon!!


Nekem meg két napja olyan sárgás folyásom van, hol híg hol krémesebb. Eddig ilyet nem észleltem de elég sok. remélem nem vmi betegség jele kezd lenni. Már kezdek sajtkukac lenni, hogy alig van hátra a nemvártig!!

2011. febr. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/91 A kérdező kommentje:
Lányok!nekem ma icipici barna folyásom volt,pedig keddre várom.Szerintetek?
2011. febr. 19. 21:25
 49/91 anonim ***** válasza:
Reménykedjünk, hogy baba :) Bár nekem mensi előtt szokott barnás folyásom lenni. Most pedig középidő után volt nekem, az volt a beágyazódás :)
2011. febr. 20. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/91 anonim ***** válasza:
Csajok! én ma reggel teszteltem egyet (11.dpo)éa nagyon halvány pozitííííív!!úgy örülök.dec.-ben volt egy miss.ab-om,azt hittem,majd hónapokat kell várni,hogy megint babás legyek.azért óvatos vagyok,még nem bízom el magam.B.A.
2011. febr. 20. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!