Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Február 9-re ki nem várja?

Február 9-re ki nem várja?

Figyelt kérdés
Tudom, ha sikerült akkor most lehetek olyan beágyazódás körül (mert az 10 nap ugye). Ilyenkor érzett már valaki valamit? Nekem olyan furán puffad a hasam, meg egy kicsit fáj is lent bal oldalt. Félek nehogy valami baj legyen.
2011. jan. 31. 07:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én 10-re nem várom. Semmi más tunet csak annyi hogy kicsit fájdogál a hasam de az egyébként is szokott :o(
2011. jan. 31. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Én!!:-DDD

Mi 20-án voltunk együtt,utána párom,most én vagyok beteg,ez volt az egyetlen alkalom:-((

28-ától kicsit menzesz szerű fájásaim voltak 2 napig,remélem beágyazódás miatt!!Sokat olvastam utána itt a neten,remélem,az volt!!Nekem nem puffadt a hasam,csak folyamatosan fájt az egész alhasam,mindkét oldalon,ahogy menzeszkor,viszont folyamatosan,nem szakaszosan.Az én tüneteim most,pl,hogy hirtelen elkezd korogni a gyomrom,evés után nem sokkal,fáradékonyság,hangulatváltozás,sok pisilés:-DDD

Remélem,nincs baj,én is csak akkor nyugodtam meg,amikor utánaolvastam!!

Remélem,terhesek vagyunk!!

2011. jan. 31. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Én 7-re nem várom.26 naposak a ciklusaim,19-én,22-én,23-án voltunk együtt a férjemmel.A múlt hét óta rosszul érzem magam,fáj az alhasam,érzékeny a mellem,sokat pisilek,és nagyon fáradt vagyok.31-én volt egy pecsételő vérzésem(csak egy pötty).Csináltam tegnap egy 10-es tesztet,de negatív.Tudom,hogy korai volt.Szerintetek mikor teszteljek és milyennel?
2011. febr. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Szerintem még túl korán teszteltél, még messze van 7-e. Én legkorábban a nem várt mensz. napján fogok tesztelni. Amúgy te szedsz valamilyen terhesvitamint?
2011. febr. 2. 18:13
 5/14 anonim ***** válasza:
Most a folsav tablettát szedem(ezt ajánlotta a doki,amikor tavaly rákszűrésen voltam nála,és említettem,hogy idén babát szeretnénk).Az első terhességem első 3 hónapjában Elevitet szedtem,utána semmit,hanem próbáltam megfelelően étkezni(mindent ettem).A lányom 3 éves múlt,egészséges.A vasam viszont elég alacsony.
2011. febr. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
hahóóó,valaki tesztelt mostanában? holnap reggel jó lenne,szülinapom lesz!!szerintetek?Légyszi,válaszoljatok,én 8-ára nem várom!!
2011. febr. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Tegnap azaz szombat reggel teszteltem de - lett. Remélem azért mert még korán volt meg a tesztem is 25-ös. Én jövőhét végére tervezem, ha addig nem jön meg. Ti hogy álltok. A bal oldali szurkálás megmaradt, plusz egy kis hányingerrel.
2011. febr. 6. 16:25
 8/14 anonim ***** válasza:
Nekem sajnos 2 nappal előbb megjött.a hasonló tüneteket a felfázás okozta.talán,majd legközelebb...
2011. febr. 7. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Mi újság,van már valakinél pozitív teszt?
2011. febr. 9. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Tegnap este negatív,de még reménykedek,nem jött meg!!!!

mindenkinek drukk,akinek nem sikerült,hajrá március!!!

2011. febr. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!