Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van még valaki, aki nem várja...

Van még valaki, aki nem várja február 24-25-re?

Figyelt kérdés
Hogy vagytok? Valakinek valami pozitívum? Én már rettenetesen be vagyok zsongva... :)
2011. febr. 19. 23:01
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

hahó!

Én is :)

De nem szabad elkapkodni :)

Én majd csak 27én nézem, ha nem jön meg

2011. febr. 19. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Szia! De jó, hogy írtál! Én asszem el fogom kapkodni...de még nem tudom, hogy mikor tesztelek. :) Émelygek ma reggel óta, és nyilal a hasam... És ez nem jellemző, bár tény és való, hogy nagyon vágyunk a kistesóra, így lehet, hogy az agyamban van csak baba, és azért vannak tüneteim. Bár az első terhességem is tünetekben gazdag volt az utolsó napig... Szóval reménykedem. Neked első baba? Mióta próbálkoztok?
2011. febr. 19. 23:55
 3/24 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha már ilyen tüneteid vannak, akkor lehet,h befutó vagy:)

Mi még csak nemrég kezdtük a dolgot, nem is érzem esélyesnek.

Ja egyébként 3. lenne, de a 2. még csak 6,5 hós, és az első után is elég lassan regenerálódtam

2011. febr. 20. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Akkor bátor vagy. :) Az én fiam 21 hónapos, így is félek egy kicsit az egyik kicsi, a másik pici című fejezettől. :) De nagy korkülönbséget meg nem szeretnék. Amúgy hány év van a két gyermeked között? Nekünk ez az első éles hónapunk. De nem vittük túlzásba az együttléteket, így elég necces, de azért bizakodom. Miért regenerálódtál nehezen? Volt valami baj?
2011. febr. 20. 00:11
 5/24 anonim ***** válasza:
a két fiam közt 23 hónap van. Ja nem volt semmi extra, csak kissé vszleg vitaminhiányos voltam, mert csak akkor jött össze a 2., mikor elkezdtem újra terhesvitamint szedni 8hó sikertelenség után. Nem akartunk 2 évet se köztük korkülönbségnek.
2011. febr. 20. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Én 24-én nem várom. Tesztelni viszont nem fogok,csak 4-5nap késés után (most így gondolom). Tüneteket produkálok,de nem élem bele (annyira)magam. Régóta próbálkozunk. S vagyok.
2011. febr. 20. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Én is 24-re nem várom. Tegnap óta nagyon kevés halvány barnázásom van. Szerintetek a beágyazódás? Ez nem rossz előjel? Már mi is régóta próbálkozunk.
2011. febr. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
szia! Üdv. köztünk. :) 4-5 nap késés után? Neked van igazad. Én asszem nem fogok várni addig. Rettenetesen türelmetlen vagyok. És csodálok mindenkit, aki nem az....
2011. febr. 20. 13:56
 9/24 anonim ***** válasza:
Előző vagyok! és semmi más tünetem nincs! Ez a második clostis hónapom!
2011. febr. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Nem vagyok türelmes,csak most így tervezem.... és én is remélem,hogy késni is fog 4-5napot(sokkal többet)! Nektek is szurkolok! S
2011. febr. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!