Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van még valaki, aki nem várja...

Van még valaki, aki nem várja február 24-25-re?

Figyelt kérdés
Hogy vagytok? Valakinek valami pozitívum? Én már rettenetesen be vagyok zsongva... :)
2011. febr. 19. 23:01
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
A ""barnázás lehet jele a beágyazódásnak! S
2011. febr. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:

Halihó neked is! A barnázás az simán lehet a beágyazódás jele!!! Szóval sanszos szerintem. :) Bár nekem semmi ilyen nem volt az első terhességemnél. De tényleg nagyon sokaknál van. Szóval bármi lehet. :)

nekem talán annyi, ami nem szokványos, hogy ilyenkor menzi előtt már enyhén ingerült vagyok, most semmi, csak szimplán türelmetlenül várok egy pozitív tesztet. :) És nem tudom mit szóltok hozzá, nem hőmérőztem soha, de most 1 óra pihi után megmértem: 37,1.... Ez talán jó lehet? És bevallom töredelmesen, hogy ma reggel ellőttem egy 10-es érzékenyégű tesztet.... De természetesen negatív lett. :)

2011. febr. 20. 14:19
 13/24 anonim ***** válasza:
Remélem tényleg a beágyazódás, de nem élem bele magam!Mindenkinek sok sikert!Írjátok meg mi lett a vége!
2011. febr. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Sok sikert nektek.Én majd 28-ra nem várom!
2011. febr. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
Köszi, neked is. Már a 28 sincs messze. Mondom én, aki a 24-ét is alig bírja kivárni. :)
2011. febr. 20. 19:49
 16/24 A kérdező kommentje:
És neked kedves 14:24-es: ne éld bele magad, de azért szerintem ez jó jel, főleg ha eddig nem volt. Mikor tesztelsz? :)
2011. febr. 20. 19:50
 17/24 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


B vagyok. Én is 25-re nem várom. De semmi különös jel nincsen csak kicsit szédelgek...bár lehet az idő miatt.

Ebben a hónapban elég sokat próbálkoztunk szinte 2 naponta is ezért gondolom hogy sikerült. Nehéz kivárni ezt a pár napot én már hétvégén ellőttem egy tesztet de persze hogy negatív lett.. Amúgy máskor már szoktam érezni hogy meg fog jönni de most még nem érzem.

Én vasárnap tesztelek ha addig nincs semmi...na jó lehet hogy szombaton. Egyet értek a kérdezővel én is ilyen 'mániás' tesztelő vagyok néha azt gondolom ezt már gyógyíttatni kéne :)

2011. febr. 21. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

Hali!Én vagyok az aki 28-ra nem várja!Nekem sok vesztenivalóm nincs,sajnos!Ha most megjön telefonálnom kell időpontért a Káliba,erre a hónapra már nem kaptunk.

:-( De azért reménykedünk még,mert elvileg spontán is lehetne csak nagyon jókor kellene együtt lennünk meg apát is fel kellene turbózni.De eddig nem jött össze és a Kálit ajánlották ha nem akarunk még éveket várni.De mindannyiunknak kívánok egy szép 'zebrát'! :-) :-) :-)

2011. febr. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 F.Adri válasza:
Szia! Énis 24-25-re nem várom.Nekem mult héten volt olyan mintha megjönne érzésem, meg minden délelőtt aludtam.Most semmi más tünetem nincs, csak krémes folyásom van, meg fájnak a melleim, de azok máskor is szoktak!Nem tudom mi lesz,Én is izgulok, s drukkolok mindenkinek aki szeretne babát!Nekem a 3. lenne.Irj, ha tudsz valami tutit már!
2011. febr. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
Sziasztok Csajok! Na mi újság???? Nagy a csend.... Nekem még nem jött meg. De nem merek reménykedni még.
2011. febr. 24. 22:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!